Tchynin horoskop aneb: je snadné být snachou?

Manželova matka bývá hlavní osobou mezi novými příbuznými. Ale nemusíte ani žít ve formálním manželství, aby matka vašeho partnera znamenala někdy i víc, než byste si přála… Vztah s ní je zkrátka vždycky velmi důležitý. Co vám jako pomoc může nabídnout astrologie? Podívejte se na základní charakteristiky tchyní podle jednotlivých znamení.

Horoskop na dnešní den - Pátek (01-11-2019) - Pokusy o rozmluvu s partnerem se mohou vyvinout v ostrou hádku a snaha o usmíření to jedině zhorší.

Horoskop na dnešní den - Pátek (01-11-2019) - Pokusy o rozmluvu s partnerem se mohou vyvinout v ostrou hádku a snaha o usmíření to jedině zhorší.

Rozvod ale bude mít nečekaně hladký průběh. Budete se cítit dobře, když dokážete rozhýbat druhé lidi. Dnes bude obtížné dosáhnout plánovaných cílů.

Doporučené články Číst více

Beran

Tchyně Beran je skutečná velitelka. Připravte se na to, že první setkání s vaší „druhou matkou“ se budou podobat instruktážím o pečování o jejího úžasného synáčka, přičemž všechny dobré rady budou mít výhradně příkazovou formu – „Košile musejí být dobře avivážované, dřel by ho límec!“, „Žádný vysavač, uklízet se musí na mokro, je alergický!“, „Je zvyklý na teplé večeře!“ a tak dále a tak podobně. Nejlepší taktikou je smířlivost. Dejte tomuto generálovi v sukni za pravdu, i když způsob jeho projevu vám leze na nervy a příkazy vypadají nesplnitelně. Ale něco namítat, nebo dokonce snad i otevřeně odporovat nemá žádný smysl. Můžete si ji naklonit, když během návštěvy nenápadně předvedete, jak dodržujete všechny její příkazy. Nebo se ustavičně budete zabývat nějakou pomocnou činností v kuchyni. Berani workoholiky milují, sami jsou takoví. Pokud vydržíte, tchyně brzy složí zbraně.

Byk

Býk. Základní životní hodnoty jsou pro tchyni v Býku nade vše. Proto jí určitě předveďte, jak hodnotně a zdravě krmíte jejího miláčka a nezapomeňte zmínit, jak ho hodláte obdařit zdravým a silným potomstvem. Nemá smysl odmítat projevy její péče o vás – to by vám býčí tchyně neodpustila – při návštěvě u ní se cpěte vším, co dostanete na talíř a pijte všechno, co se vám nalije. Přijměte nabízené šatičky model roku 1973, ačkoli byste je na sebe nevzala ani pod hrozbou zastřelení. Když vaše tchyně dostane nějaký nápad, například přestavět vám byt, půjde za ním pomalu, ale jistě, přičemž neuzná žádné překážky. Hádat se by k ničemu nebylo, lepší je zaujmout nezúčastněnou pozici. Konec konců jste měla štěstí, ať se stane cokoli, tchyně bude synovi důtklivě radit zachovat rodinu.

Blíženci

Na první pohled vzbudí dojem „děvčete od vedle“ a vztahy s ní nemusejí představovat vůbec žádnou starost. Možná vám dokonce nabídne tykání. Nespěchejte se souhlasem. Je to jen prověrka. Nepokoušejte se ji oklamat nebo nějak mlžit, Blíženky moc dobře umějí lidi odhadnout. Naslouchejte všemu, co vám bude vypravovat a nezapomeňte to prokládat svým vyprávěním. V očích Blíženky jsou zamlklost, odtažitost a rezervovanost velkými nedostatky. Berte při svých vyprávěních v úvahu, že to, co řeknete, se brzy stane veřejným tématem. Držte se raději neutrálních námětů, počasí, přírody, filmů nebo knih. Ještě poznámka: počtem ctitelů a případně i manželství tchyně Blíženka často může konkurovat Elisabeth Taylorové a žádnou zvláštní víru v manželskou instituci nechová.Proto aby hned při vaší první manželské hádce synáčkovi neporadila sbalit se a odejít, je opravdu lepší mít s ní přátelské vztahy. Volejte jí, ať už máte důvod nebo ne, pokláboste s ní a proberte poslední drby.

Raka

Máte-li za tchyni Raka, měla jste opravdu štěstí. I kdyby se jí osoba, kterou si její zlatíčko vyvolilo, příliš nezamlouvala, nebude schopna klást zlatíčku odpor. Vždyť „to dítě se chce ženit“! Zlatíčko pro ni navždy zůstane malým chlapečkem. Nikdy tedy nehubujte na jeho nesamostatnost nebo malou výplatu. Na první pohled může račí tchyně působit dost zdrženlivě až cize, ale je ochotna svou lásku k synáčkovi rozšířit i na vás, pokud se k ní budete chovat vlídně a požádáte o dovolení nazývat ji „maminkou“. S tím bude s radostí souhlasit. Prozkoumejte rodinné tradice a její osobní vášně (které se v čase prakticky nemění). Čas od času jí v tom dejte najevo podporu a projevte zájem. Ale ať už to uděláte nebo ne, jedním si můžete být jista – k vašim dětem se tahle tchyně bude chovat jako ke svým vlastním.

Horoskop na dnešní den - Sobota (19-10-2019) - Dnešek je vhodný jak k práci, tak k zábavě.

Horoskop na dnešní den - Sobota (19-10-2019) - Dnešek je vhodný jak k práci, tak k zábavě.

Zvolíte-li to druhé, mohla by být vhodným tipem módní přehlídka, folkový koncert nebo zájezd na vinobraní. Večer z vás budou milenci k pohledání. Lze dnes maximálně využít nejrůznější talenty a schopnosti.

Doporučené články Číst více