Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou nad plánování tak trochu povznesené – bývají to éterické bytosti, které žijí tak trochu mimo náš prostor a čas, a dodržování termínů a deadlinů je pro ně vlastně nepředstavitelné. Zároveň jsou ale velmi nerozhodné a nesnáší konfliktní situace. Když se tedy plánovat naučí, velmi jim to usnadní život. Do tohoto stádia se nakonec dopracují až v pozdějším věku. Do té doby je pro všechny zúčastněné jednodušší akceptovat jejich pozdní příchody a impulzivní nápady.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou schopní manipulátoři, a to i díky svému talentu všechno promyslet, odhadnout a naplánovat tak, jak si oni sami přejí. Umí věci předvídat a umí je popostrčit tím správným směrem. Stejně tak si umí vymyslet dokonalou strategii, když jim o něco jde – to zase promluví jejich cílevědomost a ambice. V rozporu s tím jsou ale také velmi vášnivým znamením, a když je ovládnou emoce, často se uchylují k uspěchaným rozhodnutím, kterých pak zpětně litují. Ovládnout emocemi se však nechávají opravdu jen málokdy…

10 znamení, že jste v zajetí negativní energie Sha Qi (negativní energie Feng Shui), a jak se jí zbavit

10 znamení, že jste v zajetí negativní energie Sha Qi (negativní energie Feng Shui), a jak se jí zbavit

Ne veškerá Qi je dobrá. Pokud se cítíte ovlivněni negativní energii Sha Qi, je předpoklad, že se nejen necítíte dobře, ale obecně se považujete za smolaře nebo se vám zdá, že život vám přináší do cesty jednu překážku za druhou.

Doporučené články Číst více

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci nejsou nijak zvlášť organizovaní, ale sami sebe jako chaotiky rozhodně nevnímají. Vždyť na věci je přece času dost, všechno je jen o domluvě. Nemají problém se přizpůsobit, ani v případě potřeby vymyslet co a jak dál. Pro ně není problém vlastně vůbec nic. Jsou kliďasové od přírody a jen tak někdo je nevytočí. Zato oni svým klidem umí vytáčet zmatkaře i organizovaná znamení. Rozhodně si je ale nepředstavujte jako polehávající flegmatiky, kteří se nechají unášet proudem – Střelci naopak dobře vědí, co chtějí.