Dobrý hráč nebo podvodník vás úspěšně přimějí k tomu, abyste jim uvěřili naprosto vše, a pak klidně utečou s velkou částkou peněz nebo totálně zničí vaši víru v mezilidské vztahy. Jací jsou takoví lidé?

Obvykle velmi sebevědomí, někdy až arogantní, tajemní a trochu děsiví. Pokud se chcete před takovými lidmi ochránit a být v bezpečí, je dobré vědět, že mezi některými znameními najdete víc takových. Pozor na ně, buďte obezřetní a nedovolte jim hrát s vámi jejich hry.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (03-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (03-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Panna

Panny vás dokážou nejrůznějšími způsoby přimět k tomu, abyste s nimi jejich hru hráli. Jsou posedlé svými cíli a nestarají se o nikoho, když chtějí, aby se splnilo to, po čem prahnou. Jsou ochotné k čemukoli, a až s vámi skončí, vymačkají z vás úplně všechno, co se jim hodí, a neohlédnou se zpět. Mohou vás tím úplně zablokovat a dohnat k psychickým potížím. Dávejte si na ně pozor a nenechte se vlákat do jejich sítí.

Kozoroh

Kozorozi mají tendenci přebírat kontrolu nad situacemi, v nichž se ocitnou, ve svůj prospěch. Vždy se budou snažit dělat vše pro to, aby zvítězili oni, a pokud se vám náhodou podaří je odhalit dřív, vždy to dokážou zakamuflovat tak, aby to nevypadalo, že si s vámi vlastně hrají jako kočka s myší. Rádi se obracejí na ostatní, když něco nejde podle plánu, a jsou schopní vás odkopnout ve chvíli, kdy dokončí to, co začali.

Vodnář

Lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu dávají lidem falešné naděje, a to hned na začátku. Když ale přijde čas, ustoupí od své nabídky a vy se pak budete cítit opuštění a sklíčení. Jsou extrémně falešní a dokážou totálně rozbít vaši duši na kousíčky ještě předtím, než budete mít příležitost se ze všeho vzpamatovat.