Baran

Horoskop na zítra

Atmosféra v zaměstnání je velmi napjatá, tak ji ještě víc nezahušťujte svými narážkami. Plně si neuvědomujete, co se kolem vás děje, a mohli byste zbytečně něco natropit. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Býk

Horoskop na zítra

Než se rozhodnete někomu říci pravdu, dobře si rozmyslete, zda se vám tovyplatí. Možná fakt, že dotyčný si není vědom některých věcí způsobuje, že je vůči vám lepší a sympatičtější. Stojí za to ho z tohoto omylu dostat? Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Co řekl na začátku Bůh každému jednomu znamení zvěrokruhu?

Co řekl na začátku Bůh každému jednomu znamení zvěrokruhu?

„…A v to ráno se Bůh postavil před své dvanáct dětí a do každého zasel semínko lidského života. Jedno po druhém pak předstoupila před svého Otce, aby od něj přijalo svůj dar.“

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nemyslíte, že jste moc přísní na jiné, méně zkušené spolupracovníky? Ti opravdu dělají, co jen mohou, aby splnili vaše očekávání. A že se jim občas něco nepodaří... nedá se nic dělat, i to se stává. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Rak

Horoskop na zítra

Vaše nové pracovní vybavení se osvědčuje velmi dobře. Dokonce i když zatím ještě plně nevyužíváte jeho možnosti, nic si z toho nedělejte. Pokud si ho osvojíte a trochu se přiučíte, sami uvidíte, jak výkonný je to nástroj. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.