Baran

Horoskop na zítra

Dnes asi budete nesoustředění a nepozorní. To by mohlo být příčinou eventuálních chyb ve vaší práci. Připravte se, že i v partnerském vztahu může cosi harašit. Raději partnera nevyzývejte k vážnému rozhovoru. Trpělivostí a pracovitostí se dá získat uznání vedení.

 

Dokážete vidět do budoucnosti? Tahle znamení mají sklony k prorockým snům!

Dokážete vidět do budoucnosti? Tahle znamení mají sklony k prorockým snům!

Ve snech z našeho podvědomí vyplouvají na povrch naše touhy i strachy, můžeme v nich ale prý také opustit své tělo, nebo dokonce věštit budoucnost. Stačí jen otevřít svou mysl.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nedělejte dnes víc, než opravdu musíte. Nemělo by to většího smyslu. Pochvalu si zasloužíte i tehdy, když pouze splníte své povinnosti a nebudete se snažit dělat nic navíc. Trpělivostí a pracovitostí se dá získat uznání vedení.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Ráno při odchodu z domova dobře zkontrolujte, zda jste učinili všechna bezpečnostní opatření proti zlodějům. Cestou do práce se můžete s někým dostat do sporu a v průběhu dne pak ztratit doklady nebo peněženku. Večer jděte raději brzy spát. Trpělivostí a pracovitostí se dá získat uznání vedení.

 

Rak

Horoskop na zítra

V práci vyřizujte úkoly postupně tak, jak přicházejí a nesnažte se nic uspěchat. Jen byste pak dělali chyby. Večer se vydejte s partnerem za kulturou. Společné zážitky více upevní váš vztah. Trpělivostí a pracovitostí se dá získat uznání vedení.