Chcete svého miláčka rozmazlit delikatesou a nevíte, co by ho potěšilo? Znamení zvěrokruhu vám to řeknou! Postačí jediné, znát měsíc, ve kterém se narodil!

Beran

Beranitouží rozmazlovat svůj jazýček vybranými pochoutkami. Odmalička jedí bez problémů všechno, ale nepřejídají se. V oblibě mají drůbež, zejména krůtu, ryby, mléčné výrobky, listovou zeleninu, citrusové plody a celozrnné výrobky.

Horoskop na dnešní den - Pátek 31-07-2020 - Můžete dnes dostat nečekanou a možná velmi zajímavou pracovní nabídku...

Býc

Býcijsou vyznavači tradiční kuchyně. Maso milují stejně jako dorty! Konzumují nejvíce jídla bohatá na vitamin A a C. Mají rádi drůbež a rýži, ale husu a kachnu nemusejí stejně jako knedlíky.

Blíženc

Blíženci si nejraději pochutnávají ve společnosti, nikoli o samotě. Milují ryby a plody moře, hovězí maso s českými omáčkami, ale i orientální kořeněná jídla, hodně zeleniny a sýrů, veškeré mléčné výrobky, jahody a citrusy.

Rac

Racijsou gurmáni zvěrokruhu. Dovedou jídlo nejen ocenit, ale i uvařit. Večeří s oblibou při svíčkách. Přednost dávají rýži, celozrnným produktům, mrkvi, hrášku, špenátu, hlávkovému salátu a citrusovým plodům.