Na začátku vztahu máme pocit, že jsme konečně potkaly toho dokonalého muže! Je nám s ním krásně, chová se k nám jako k princezně a těžko bychom na něm hledaly jedinou chybičku. Jenže každý člověk má své stinné stránky, které brzy vyplavou na povrch. Zaměř se na jeho znamení a zjisti, jaké negativní vlastnosti dotyčný má.

Ve kterém znamení se narodil tvůj kluk?

Horoskop na dnešní den - Pátek (07-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Pátek (07-12-2018)

Snažte se ovládnout svou popudlivost, nesuďte se a nechovejte se násilnicky - vše se dá vyřešit rozumně

Doporučené články Číst více

Beran

Na Berana si dej velký pozor. Má sklony k impulsivnímu chování a často jedná pod vlivem emocí. Občas řekne věci, které by za normálních okolností nikdy neřekl. Na druhou stranu je pozitivní, že u Berana máš jistotu, že je k tobě 100 % upřímný. Pokud chodíš s Beranem, pak už asi víš, že máš dočinění s dochvilným člověkem. Vyplatí se, když na schůzky budeš chodit bez zpoždění. Jinak by se mohlo stát, že i po tvém pěti minutovém zpoždění bude nevrlý a protivný.

Býk

Pokud bychom měli najít synonymum pro Býka, pak je to lenost. Vytáhnout Býka na výlet nebo třeba jenom na procházku vyžaduje velké úsilí. Navíc jejich další stinnou stránkou je to, že milují krásné věci a úžasné jídlo. Jsou to požitkáři tělem i duší, a tak se může stát, že Býk nebude mít v peněžence ani korunu, protože poslední stovku utratil za dvojité latté z kokosového mléka s karamelovým toppingem a čokoládovými hoblinkami. No není to k zbláznění?

Blíženec

Udržet s Blížencem krok je opravdu náročné a občas i nemožné. Blíženci jsou jednoduše rozlítaní, milují dobrodružství a občas se chovají sobecky. Navíc je skoro nemožné si s nimi povídat, protože neustále mluví oni sami. Pokud ti vyhovuje rychlé životní tempo, pak si s Blížencem budeš rozumět. V opačném případě bude lepší, když se s tímto člověkem rozejdeš.

Rak

Možná jsi už sama poznala, že Rak se dokáže naštvat z vteřiny na vteřinu. Navíc je to velmi citlivé znamení, které si každou hádku bere příliš osobně, což vztahu rozhodně neprospívá. Největší pozor si dej na račí paměť, která je stejně dokonalá jako ta sloní. Nevyplácí se Rakovi něco slíbit, a pak to nesplnit. Pokud by se tak stalo, Rak tě naprosto rozcupuje a nebude se s tebou bavit ještě další dva měsíce.

Horoskop na dnešní den - Sobota (30-05-2020) - Potřebujete udělat důležité rozhodnutí, ale dost dobře nevíte...

Horoskop na dnešní den - Sobota (30-05-2020) - Potřebujete udělat důležité rozhodnutí, ale dost dobře nevíte...

Čím více ukazatelů zohledníte, tím lépe. Roste vitalita, energie i sexuální potenciál.

Doporučené články Číst více