Na začátku vztahu máme pocit, že jsme konečně potkaly toho dokonalého muže! Je nám s ním krásně, chová se k nám jako k princezně a těžko bychom na něm hledaly jedinou chybičku. Jenže každý člověk má své stinné stránky, které brzy vyplavou na povrch. Zaměř se na jeho znamení a zjisti, jaké negativní vlastnosti dotyčný má.

Ve kterém znamení se narodil tvůj kluk?

Perský horoskop: Poznejte svoje znamení

Perský horoskop: Poznejte svoje znamení

V každé kultuře se hledaly významy a symboly, které pomáhaly člověku pochopit jeho osud. Prastarý perský horoskop ochranných zvířat je inspirativní i v 21. století. Zkuste se začíst.

Doporučené články Číst více


Beran


Na Berana si dej velký pozor. Má sklony k impulsivnímu chování a často jedná pod vlivem emocí. Občas řekne věci, které by za normálních okolností nikdy neřekl. Na druhou stranu je pozitivní, že u Berana máš jistotu, že je k tobě 100 % upřímný. Pokud chodíš s Beranem, pak už asi víš, že máš dočinění s dochvilným člověkem. Vyplatí se, když na schůzky budeš chodit bez zpoždění. Jinak by se mohlo stát, že i po tvém pěti minutovém zpoždění bude nevrlý a protivný.


Býk


Pokud bychom měli najít synonymum pro Býka, pak je to lenost. Vytáhnout Býka na výlet nebo třeba jenom na procházku vyžaduje velké úsilí. Navíc jejich další stinnou stránkou je to, že milují krásné věci a úžasné jídlo. Jsou to požitkáři tělem i duší, a tak se může stát, že Býk nebude mít v peněžence ani korunu, protože poslední stovku utratil za dvojité latté z kokosového mléka s karamelovým toppingem a čokoládovými hoblinkami. No není to k zbláznění?


Blíženec


Udržet s Blížencem krok je opravdu náročné a občas i nemožné. Blíženci jsou jednoduše rozlítaní, milují dobrodružství a občas se chovají sobecky. Navíc je skoro nemožné si s nimi povídat, protože neustále mluví oni sami. Pokud ti vyhovuje rychlé životní tempo, pak si s Blížencem budeš rozumět. V opačném případě bude lepší, když se s tímto člověkem rozejdeš.

Rak


Možná jsi už sama poznala, že Rak se dokáže naštvat z vteřiny na vteřinu. Navíc je to velmi citlivé znamení, které si každou hádku bere příliš osobně, což vztahu rozhodně neprospívá. Největší pozor si dej na račí paměť, která je stejně dokonalá jako ta sloní. Nevyplácí se Rakovi něco slíbit, a pak to nesplnit. Pokud by se tak stalo, Rak tě naprosto rozcupuje a nebude se s tebou bavit ještě další dva měsíce.

Nalezněte spřízněnou duši podle horoskopu: Víme, které znamení se k vám hodí nejvíc

Nalezněte spřízněnou duši podle horoskopu: Víme, které znamení se k vám hodí nejvíc

Nalézt životního partnera není v dnešní hektické době vůbec jednoduché. Našim maminkám a babičkám to přišlo tak nějak jednodušší. Pokud jste stále nenašli svojí spřízněnou duši, zkuste se řídit podle horoskopu a vyhledávat lidi, kteří jsou narozeni ve zna

Doporučené články Číst více