Většina lidí u sebe rádo nosí nějaké talismany, které jim přináší štěstí či je nabíjí energií. Kupte si ale ty, co jsou přesně pro vás podle vašeho znamení. Jaký kámen je ten váš? 

Beran – Achát

 je naprosto ideálním kamenem pro Berana. Dodává citovou, tělesnou, ale i rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pokud vás trápí negativní myšlenky či pocity, tak vás jich zbaví. Ze zdravotního hlediska díky němu můžete předejít střevním potížím a celkově zlepšíte fungování střev.

Velký tarotový horoskop na rok 2019

Velký tarotový horoskop na rok 2019

Jaký bude váš rok 2019? Kartářka vám předpověděla z tarotových karet vaši budoucnost! Přečtěte se, co vás čeká!

Doporučené články Číst více

Býk – Rubín

 je kamenem bohatství a ochrany. Vytváří vám štít proti všem druhům otoků a představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Ze zdravotního hlediska čistí lymfatický systém a slinivku břišní.

Blíženec – Jantar

 je silný uzdravovací kámen, který vás i ochrání. Pohlcuje negativitu a nastolí ve vašem těle rovnováhu. Z léčivého hlediska je pomocníkem snad ve všech směrech. Pomůže i při bolestech hlavy.

Rak – Kalcit oranžový

 je ochranným kamenem, který, když se podrží v ruce, tak dodává tělu neskutečnou energii. Udržuje city v rovnováze, zbavuje strachu a pomáhá překonat deprese. Ze zdravotního hlediska působí příznivě na rozmnožovací systém a zbavuje tělo hlenu.