Hvězdy ví, čeho se vyvarovat a čeho se naopak nebát.

Beran

Zvyk je železná košile. Ale to vás neomlouvá! Změňte jídelníček!Nikdo po vás nechce, abyste se z vegana stali milovníkem zabíjaček, ale jednostranná strava není to, co váš organismus potřebuje. Zkuste zlatou střední cestu.Vašemu tělu udělají dobře také pohybové aktivity, zkuste třeba plavat.Vyvarujte se: jakékoliv samoléčby.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (20-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (20-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

Kromě očí, které vás občas zlobí, pozor na plíce. Kuřáci by se měli rozhodnout, zda svůj zlozvyk konečně opustí.Když už musíte kouřit, snažte se pro své plíce udělat také něco dobrého.yzkoušejte návštěvu solné jeskyně. Víte, že hodina v ní se rovná třem dnům u moře? Finančně vás tato hodina vyjde skoro stejně jako krabička cigaret.Vyvarujte se: prašnému prostředí

Blíženci

Alergie jsou váš nepřítel, který útočí během celého roku a bez varování. Je třeba hledat příčiny. A když už víte, co je za vaším trápením, bude boj s nimi snazší.

Chcete-li načerpat víc síly, nepodceňujte sílu spánku.Vyvarujte se: dělání desítek věcí v jeden okamžik