Střelec


Střelci často podlehnou alkoholu a taky dost kouří. Mají rádi hazard a chtějí velmi často zvítězit. Mají v sobě silného konkurenčního ducha a jsou závislí na ambiciózních cílech, které si neustále dávají. A kterých velmi často dokážou dosáhnout. Milují taky peníze, ale ne z hlediska jejich hromadění, ale z hlediska výdělků. Oni totiž rádi pracují a potřebují neustále něco vymýšlet.

Kozoroh


Kozorozi pečlivě skrývají své slabosti a zlozvyky. Mají tendenci dosahovat vyšších cílů a jsou ochotni za to zaplatit téměř vše, co mají. Jde o jedno z nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, ovšem jen oni sami moc dobře vědí, že jejich největší závislostí jsou peníze. A to tak silnou, že pro vás nehnou ani prstem, dokud jim nezaplatíte.

Indiánský horoskop lásky a milostných vztahů. Co vás podle něj čeká?

Indiánský horoskop lásky a milostných vztahů. Co vás podle něj čeká?

ivot indiánů ovlivňovala víra v nadpřirozené síly a jejich kultura byla plná magie a moudrosti.

Doporučené články Číst více

Vodnář


Internet a počítače – to jsou závislosti Vodnářů. Tihle lidé vydrží sedět v bytě celé dny i týdny, když je nějaká hra zaujme. Vodnáři milují svět, v němž jsou silnější, lepší a schopnější. Zástupci tohoto znamení milují nebezpečné sporty a jsou závislí na vzrušení. Z nějakého zvláštního důvodu jsou také často kuřáci.

Ryby


Mezi Rybami je velké množství alkoholiků. Proč, to není jasné, ale tento typ závislosti je mezi Rybami velmi populární. Možná kvůli tomu, že jsou Ryby citlivé a hned podlehnou myšlence, že je nikdo nemá rád. Jsou závislé na ostatních lidech a přátelích a velmi často musí s touhle závislostí bojovat, aby je nepohltila docela.