Lev


Spousta Lvů zneužívá alkohol a cigarety, aniž by se báli následků. Mají ovšem i jinou závislost – a to na nakupování. Záleží jim na postavení a potřebují být sami se sebou spokojení. Chtějí být prostě vždy nejlepší, to je jejich hlavní droga. Peníze jsou jejich další závislost. 

Panna


Panny jsou poměrně složité bytosti. Mezi jejich závislosti patří sklony k přejídání, kouření, lhostejnost a touha najít jednoduché řešení. Ovšem možná nejstrašnější závislostí Panny je touha po životě bez problémů. Panny trpí, pokud dojde k náhlým změnám v zaměstnání či v osobním životě. Panny jsou taky závislé na věcech, které si samy koupily, takže pozor, až k nim půjdete na návštěvu, abyste něco nerozbili.

Arianin milostný horoskop na prosinec: Ryby čeká velká jízda

Arianin milostný horoskop na prosinec: Ryby čeká velká jízda

Vánoce jsou sice hlavně rodinné svátky, ale na vánočních večírcích se zrodí nejeden vztah. Čeká to i vás?

Doporučené články Číst více

Váhy


Váhy rády kouří a popíjejí alkohol, pokud je jejich život až moc fajn, nebo naopak moc špatný. Jsou závislé na lásce, a to nejen duchovní, ale i fyzické. Jsou také závislé na svých koníčkách – což je pravděpodobně jediná pozitivní závislost napříč všemi znameními zvěrokruhu.

Štír


Štíři jsou závislí na své nezávislosti. Nikdy si ji nenechají vzít. Nenávidí, když se někdo snaží je řídit a organizovat jim život. I Štíři se rádi napijí, ale na rozdíl od jiných moc dobře vědí, kdy přestat. Štíři taky milují sex, proto si pečlivě vybírají životní partnery. Jakmile je najdou, je to super a sex se stane jejich další závislostí.