Někdo odmalička sní o velké rodině s mnoha dětmi, jiný se do hnízdění zas tolik nežene a spíš si užívá svobody a nezávislosti, závazky ho děsí. Jak to máte vy nebo vaše drahá polovička? Může to prozradit i znamení horoskopu.

Pro někoho jsou děti a široká rodina, která se pravidelně schází u jednoho stolu, smyslem života, jiný v tom spatřuje spíše kouli u nohy, a než se upoutá k rodinnému životu, chce si nejdřív něco užít… A další po dětech ani rodině netouží vůbec. Jak na tom jsou lidé ve vašem okolí, může prozradit i jejich znamení zvěrokruhu. Kdo má rodiny plnou hlavu a kdo si na usazení nějakou dobu počká?

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (12-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (12-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

U Beranů se dá těžko odhadnout, jestli se do rodinného života vrhnou po hlavě, nebo si počkají. Může se stát, že narazí na toho pravého, po pár měsících přijde svatba a pak děti. Když Berani něco nějak cítí, většinou neváhají. Stejně dobře se ale mohou toulat světem single, protože je žádný vztah neuchvátí natolik, aby se do něj zcela položili. Jejich rozhodnutí bývají náhlá a překvapivá a dost často úplně jiná, než očekává okolí. Je to s nimi jako na horské dráze.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býky je rodinné zázemí ohromně důležité. Představuje zásadní součást života, dlouze a usilovně o něm přemýšlejí a také na něm pilně pracují. Jako všechno, i zakládání rodiny berou pěkně zvolna a pomaloučku. Nečekejte od nich bleskové zásnuby ani improvizované sňatky. Když jsou ve vážném vztahu, poměrně rychle je jasné, že v něm hodlají zůstat, ale do svatby a budování hnízda se rozhodně nehrnou – jdou si vlastním tempem.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci se k většímu závazku v podobě dítěte, koupě nemovitosti a podobně obvykle odhodlávají delší dobu – a dobře dělají. Jako přirozeně nestálé znamení znají svoje limity a vědí, že kdyby se do něčeho „navezli“ předčasně, mohli by z toho brzy vycouvat. Když už se pro závažný krok rozhodnou, jejich slovo platí a je možné se spolehnout, že to dotáhnou do konce. Většinou to však bývá až v pozdějším věku, kdy k tomu dozrají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Právě mezi Raky se najde nejvíc lidí, kteří si založí rodinu velmi brzo – rodina je pro ně vším. Zázemí a stabilita, láska a podpora nejbližších je pro ně zásadní hodnota, kterou uctívají odmalička. Mají velmi silné rodičovské pudy a s dětmi to většinou umějí od přírody – a také po nich touží. Nevidí důvod, proč čekat, vždyť rodina pro ně představuje největší životní požehnání a cíl. Rodiči se stávají brzy a ratolestí mívají hodně: berou je jako poslání a účel bytí na tomto světě.

Horoskop pracovní výkonnosti: Ve které denní době jste v zaměstnání nejlepší?

Horoskop pracovní výkonnosti: Ve které denní době jste v zaměstnání nejlepší?

Jste ráno v práci bez energie? Astrologie dokáže určit, ve které době jste pracovně nejvýkonnější, a kdy vám půjde práce od ruky. Kdy pro vás práce nebude nutností, a kdy bude naopak potěšením? To vše se dozvíte v našem speciálním horoskopu pracovní výkon

Doporučené články Číst více