Beran

Berani jsou vášniví i náladoví, což způsobuje, že jsou dost často žárliví. Jakmile se necítí ve vztahu bezpečně, okamžitě reagují přehnaně. Pokud máte vedle sebe Berana, pak se připravte na emocionální horskou dráhu. A když žárlí, je to doslova drama. V takovém případě raději odejděte z místnosti, jinak to skončí velkou hádkou.

Býk

I když v aréně působí býk dost agresivně, v reálném životě jsou Býci spíše racionální lidé, kteří se nenechají žárlivostí unést. Jsou trpěliví a chápaví, vědí, kdy má smysl pustit emoce ven. Pokud vás však Býk začne podezřívat, bude spíše sledovat náznaky, a když zjistí, že má k žárlivosti důvod, raději vztah ukončí.

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Zvěrokruh. Proč jsou jednotlivá znamení v oblibě?

Možná se dozvíte, proč jste si oblíbili zrovna toho svého, nebo proč on si zamiloval vás… Každý si rád přečte horoskop. Někdy nám poví i to, co jsme sami o sobě nevěděli… Například váš partner. Proč ho vlastně milujete? Opravdu to víte? Přemýšleli jste

Doporučené články Číst více

Blíženci

Blíženci obecně moc nežárlí, a to z jednoho prostého důvodu. Sami mají totiž dost často máslo na hlavě. Vědí, že věrnost je náročná věc, ovšem zároveň věří, že je partner nepodvádí. Obvykle udrží svoje emoce pod kontrolou, nicméně čas od času se žárlivost projeví.

Rak

Raci mají velký talent na to, jak žárlivost zakrýt. Obecně ale moc nežárlí, protože obvykle jsou ve vztahu velmi angažovaní, zamilovaní a totéž očekávají od svého partnera. Když začnou žárlit, budou to držet uvnitř, dokud se vzduch nepročistí. Pozor, zradu nesnášejí, tu nikdy neodpustí.