STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Nacházíte se v období duchovního růstu a dojdete k naplnění. Nepřestávejte dále pracovat na svém myšlení a uvidíte, že zanedlouho přijdou pozitivní výsledky. Pokud chcete, kupte si další duchovní knihu do své sbírky. Obohatí vás.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Pokud jste udělali vše pro to, aby se vám konečně podařilo početí potomka, tak máte skoro vyhráno. V tomto období budete mít velmi plodné dny a hvězdy vám jsou nakloněny. Tak na to hupsněte!

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (24-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (24-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Pravděpodobně jste trochu polevili v šetření peněz a je to trochu znát. Z počátku měsíce budete bojovat, ale máte dostatek sil na to, abyste svoji finanční situaci v průběhu října zvládli k vaší naprosté spokojenosti. Nebude vás to stát zas tolik úsilí a zase budou korunky v peněžence.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Dostanete důležité sdělení prostřednictvím vašeho snu. Máte před sebou důležitý úkol zjistit, jakým směrem se vydat a kam bude směřovat váš život. Přejeme hodně sil.

zdroj: