LEV (23. 7. až 22. 8.)

Čeká vás situace, kdy se nebudete moci hnout z místa. Bude se to týkat především vaší práce, se kterou poslední měsíce zápasíte. Nakonec se vše srovná a vy najdete potřebnou harmonii, ale bude to přes překážky a menší konflikty.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Ve vztazích váš čeká obnova citů, které jste potlačovali. Nebraňte se tomu. Zase budete se svou láskou spolu. Čekají vás nadějné zítřky.

Horoskop na rok 2020: Co čeká vaše znamení v lásce, práci a zdraví?

Horoskop na rok 2020: Co čeká vaše znamení v lásce, práci a zdraví?

Silvestr a Nový rok budou pod taktovkou stellia (shluku planet) v seriózním znamení Kozoroha. Takže oslavy budou umírněné, prostě na úrovni, a když to někdo přežene, ostatní ho začnou ignorovat. Nikdo totiž nebude stát o ostudu, natož skandál…

Doporučené články Číst více

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Vaše srdce touží po velké lásce, ale v tomto ohledu vás bohužel hvězdy opět zklamou. Vzhledem k tomu, že jste se neponaučili z chyb minulých, nikam to nepovede. Raději se nad sebou zamyslete, co opravdu chcete.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Problémy s průduškami, které jste neřešili minulý měsíc, se mohou vrátit. Zaměřte se tedy na svůj zlozvyk kouření a alespoň několik cigaret denně vynechejte. Uvidíte, že se vám bude lépe dýchat.