Co si zaseješ, to si sklidíš. Pravidlo, které prostě nelze jen tak obejít. Další roční období se kvapem blíží a hvězdy vědí, jak se vám vaše psychická námaha po létě odmění. Sklidíte zasloužené sladké ovoce, nebo vám zbude jen spousta těžkostí? Hvězdy vám řeknou, jak na tom budete a na co se připravit. Podzim je časem sklizně a je potřeba s tím počítat.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Pokud jste ještě nedokončili důležitou věc, na kterou jste měli deadline již v létě, napravte to alespoň v září. Zbytečně vám to totiž brání v posunu. Nedělejte si zbytečné překážky.

Horoskop na dnešní den - Úterý 25-05-2021 - Dobré zprávy nechodí samy. Jen ať je jich houšť...

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Vy jste se v létě do někoho zamilovali, že. Natolik vám oblbnul hlavu, že nemyslíte na nic jiného. V tomto období se můžete radovat, protože se vám podaří oslovit vaši lásku a půjdete konečně na rande. Máte důvod se radovat.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Trochu vás na začátku měsíce skolí deprese. Je to důsledkem toho, že jste si v létě nevzali žádnou dovolenou a jeli jste jako šroub. Je na čase si vzít alespoň pár dní volna a pořádně se zrelaxovat, uleví se vám.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Máte oslabenou imunitu, takže vaším hlavním úkolem bude jíst hodně vitaminů! Kupte si odšťavňovač a každé ráno si udělejte lahodnou pomerančovou šťávu, která skvěle nakopne vaše tělo.