Láska je mocná čarodějka a dělá s člověkem divy. Někdo přináší květiny, jiný je romantický, další o své city bojuje. Jak poznáte na svém protějšku, že vás skutečně miluje a není to jen krátkodobá záležitost?

Beran

Jakmile se Berani zamilují, bojují o svou lásku ze všech sil. Ohnivě flirtují, a přitom se chovají něžně. Může se stát, že začnou milovanou osůbku slovně škádlit. Pokud se to stane, začněte jejich milé narážky oplácet. Moc se jim to líbí. Berani udělají z lásky i nemožné a rádi připravují překvapení.
 

TEMNÝ ÚPLNĚK: Znamením zvěrokruhu obrátí život na ruby! Berana ztrhá, Rak začne žárlit

TEMNÝ ÚPLNĚK: Znamením zvěrokruhu obrátí život na ruby! Berana ztrhá, Rak začne žárlit

Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávacím obdobím. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Pod vlivem této fáze Měsíce se z člověka stává protikladná osobnost. Úplněk v Býku navíc bude maximálně silný a konečně se uvolní vš

Doporučené články Číst více

Býk

Pro Býky nejsou typická velká gesta a rychlá rozhodnutí. Vyznání citů je pro ně klíčové. Pakliže si nejsou svými city jisti, vyznání lásky se nedočkáte. S Býky musíte mít velkou dávku trpělivosti. Pro Býka jsou typické i obdarovávání, romantická večeře při svíčkách, rozmazlování, galantnost a poklony. 


Blíženci

Blíženci se nestydí oznámit své city. Ihned upřímně řeknou, jak se věci mají. Rozhodně se nebudou s nikým radit a nedozvíte se nic z druhé ruky. Vyznání lásky může být někdy komické, dokážou to s vtípky pořádně přehnat. Na druhou stranu učarují přirozeností, šarmem a krásnými slůvky.


Rak

Zrozenci Raka jsou romantici a vyznávali by lásku každý den. To platí v případě, jsou-li opravdu zamilovaní. Jenže to se slovy moc neumí a stydí se. Jednou to jistě řeknou, ale poleze to z nich jako z chlupaté deky. Ovšem v romantickém stylu, možná s hudbou. Rak oslní i sladkostmi a květinami.