Každý projevuje svou lásku jinak. U koho můžete očekávat okázalá romantická gesta, a kdo své city raději skrývá? Znamení zvěrokruhu prozradí vše ;-)

Beran

Berani dávají najevo své city asi jako děti v první třídě, když je jim někdo blízký, začnou ho trápit. Dalo by se zde použít i rčení „Co se škádlíva, to se rádo mívá“. Nečekejte proto okázalá romantická gesta, i když se o ně bude snažit, bude to spíš křeč než radost. Beran je vášnivý muž, proto si všímejte detailů a nechtějte růžové lístky před postelí.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (01-10-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (01-10-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Dnes chcete vůči ostatním lidem až příliš prosazovat vlastní sílu a rozum, ale je spíš potřeba vnímavost a intuici, abyste si více dokázali porozumětt. Než se půjdete s partnerkou milovat, nejdříve si s ní promluvte.

Doporučené články Číst více

Býk

U Býků nečekejte velká gesta ani přehnané projevy lásky. U nic musíte jejich city vyčíst tak nějak mezi řádky. To, že vás má Býk rád, vám dá najevo až ve chvíli, kdy si je opravdu jistý. Do té doby jde na vše opravdu pomalu. Býk vás bude rozmazlovat dárečky a maličkostmi, to je jeho způsob vyznání.

Blíženci

Blíženci nevěří na zbytečné okliky. Blíženci jsou velmi komunikativní, proto vám jasně bez okolků řeknou, co k vám cítí a na čem jste. Blíženci umí být neuvěřitelně okouzlující, takže jim jejich vyznání prostě uvěříte a budete se s nimi cítit jako v sedmém nebi. Jenže Blížencům se nálada mění rychleji než počasí…

Rak

Raci jsou snad nejromantičtější znamení. To znamená, že právě oni vám budou své city vyznávat na pravé vlně romantiky. Krom květin se můžete těšit na malé pozornosti, kdy vám uvaří večeři, vezmou vás na západ slunce, na postel vám budou klást okvětní lístky růží a u toho vám budou recitovat básně. Prostě romantika jako z filmu.