Každý hledáme celý svůj život lásku, někdo ji najde hned, pro někoho je hledání lásky celoživotním úkolem. S láskou to prostě není jednoduché, a tak je potřeba mít dostatek trpělivosti a neztrácet naději. Podívejte se, k jakému znamení se nejvíce hodíte, a hledejte si podle toho partnery.

BERAN

Berani jsou sami dost silné osobnosti, a tak k sobě potřebují spíš klidného partnera, který jim bude dodávat harmonii a pohodu. Vhodnou kombinací pro Berany jsou právě emotivní a klidné Ryby, které s Berany vytvářejí silné vztahy.

Máte problémy se spánkem? Berani nesmí před spaním cvičit, Raci, meditujte

BÝK

S Býky je soužití opravdová dřina, a tak je těžké najít k nim takové znamení, které by jim vyhovovalo. Rozhodně to nechce někoho krotkého, protože toho by Býci převálcovali. Vhodnou volbou budou Štíři, kteří si s povahou Býka poradí.

BLÍŽENCI

Blíženci utvoří nejharmoničtější spojení s Váhami, a proto vyhledávejte partnery narozené v tomto znamení. Špatnou kombinací nebudou ani dva Blíženci, kteří se budou perfektně uspokojovat.

RAK

Raci vytvářejí dokonalé páry s Rybami. V takovém partnerství jde především o city, rodinu a emoce. Jsou to vztahy, ze kterých štěstí přímo září a jde o opravdu silná propojení.