Erotika a sexualita jsou pro ženy narozené ve znamení Vodnáře dlouho něčím, co vyvolává zděšení. Je nedůvěřivá vůči pocitům, které od jistého momentu neumí ovládat. Obává se, aby neztratila sebe sama a neupadla do silné závislosti. Váhá a dělá průtahy, to je její způsob. Svádí a rajcuje, ukazuje své tělesné přednosti. Je mistryní škádlivé hry. Pokud se jí však věci zdají příliš horké, stahuje se prudce zpátky. Co očekává žena ve Vodnáři od svého partnera? S kterým zrozencem si bude rozumět a s kterým naopak? Přečtěte si SPECIÁLNÍ HOROSKOP PRO VODNÁŘKY! 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnářka je velký snílek. Vodnářka se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sama překvapit. Vztah Beran-Vodnářka může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý. 

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk a Vodnářka nejsou naladěni na stejnou notu. Vodnářka ráda mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost. Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o tu Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti.

Horoskop na dnešní den - Středa (23-10-2019) - Zmizí váš nepokoj a pocítíte nový příliv sil...

Horoskop na dnešní den - Středa (23-10-2019) - Zmizí váš nepokoj a pocítíte nový příliv sil...

Když se soustředíte na práci, máte nejlepší předpoklady dosáhnout uznání a s tím spojeného finančního zisku. Podzim se správným člověkem po boku může být romantičtější, než jste schopni si představit. Můžete rozvinout svou představivost, vzroste síla duch

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Praví společníci pro flirtík. Žena ve Vodnáři je velmi vtipná, srdečná a mnohostranná jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického. V partnerském vztahu je Vodnářka vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace. Blíženec je pro Vodnářku ideálním milencem a společníkem.