Erotika a sexualita jsou pro ženy narozené ve znamení Vodnáře dlouho něčím, co vyvolává zděšení. Je nedůvěřivá vůči pocitům, které od jistého momentu neumí ovládat. Obává se, aby neztratila sebe sama a neupadla do silné závislosti. Váhá a dělá průtahy, to je její způsob. Svádí a rajcuje, ukazuje své tělesné přednosti. Je mistryní škádlivé hry. Pokud se jí však věci zdají příliš horké, stahuje se prudce zpátky. Co očekává žena ve Vodnáři od svého partnera? S kterým zrozencem si bude rozumět a s kterým naopak? Přečtěte si SPECIÁLNÍ HOROSKOP PRO VODNÁŘKY! 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnářka je velký snílek. Vodnářka se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sama překvapit. Vztah Beran-Vodnářka může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý. 

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk a Vodnářka nejsou naladěni na stejnou notu. Vodnářka ráda mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost. Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o tu Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti.

Jaký je váš nejhlubší podvědomý strach podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Jaký je váš nejhlubší podvědomý strach podle vašeho znamení zvěrokruhu?

trach dokáže opravdu hodně – může vás motivovat k tomu, abyste ze sebe dostali to nejlepší

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Praví společníci pro flirtík. Žena ve Vodnáři je velmi vtipná, srdečná a mnohostranná jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického. V partnerském vztahu je Vodnářka vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace. Blíženec je pro Vodnářku ideálním milencem a společníkem.