Sedm dní v týdnu je zasvěceno sedmi planetám. Astrologie přiřaďuje každé planetě rozdílný význam. Jednotlivé dny mají odlišnou energii a hodí se tedy pro jiné činnosti.

Pondělí – Měsíc

Pondělí vládne Měsíc, který představuje city a instinkty, vyplatí se důvěřovat své intuici. Ráno se nám nechce vylézt z postele, podléháme emocím, tíhneme více k domovu a rodině. Neplánujte si náročné aktivity, věnujte se spíše rutinní práci.

Jaký máte vztah k penězům podle vašeho datumu narození? Sedí to dobře

Jaký máte vztah k penězům podle vašeho datumu narození? Sedí to dobře

Peníze potřebujeme všichni a dnes bychom bez nich v žádném případě nepřežili. Přesto jsou pro někoho finance méně důležité, pro další naopak představují smysl života. Zjistěte, jaký vztah k penězům mají jednotlivá znamení.

Doporučené články Číst více

Úterý – Mars

V úterý nám vlivem planety Mars nechybí energie, odvaha, rozhodnost a touha po sebeuplatnění. Snáze překonáváme překážky, bez problémů si poradíme s konkurencí. Pozor si dejte na netrpělivost a vznětlivost. Vyrazit můžete za sportem.

Středa – Merkur

Středě velí Merkur, jenž podporuje rozum a komunikaci, usnadňuje navazování nových kontaktů. Přáno je obchodním schůzkám, jednáním na úřadech, pohovorům i cestování. Je to ideální den pro vzdělávání, vyřizování e-mailů a telefonátů.