Sedm dní v týdnu je zasvěceno sedmi planetám. Astrologie přiřaďuje každé planetě rozdílný význam. Jednotlivé dny mají odlišnou energii a hodí se tedy pro jiné činnosti.

Pondělí – Měsíc

Pondělí vládne Měsíc, který představuje city a instinkty, vyplatí se důvěřovat své intuici. Ráno se nám nechce vylézt z postele, podléháme emocím, tíhneme více k domovu a rodině. Neplánujte si náročné aktivity, věnujte se spíše rutinní práci.

Blíženci jsou při hádkách krvelačné bestie, Raci pláčou. Co čekat od vašeho partnera?

Blíženci jsou při hádkách krvelačné bestie, Raci pláčou. Co čekat od vašeho partnera?

Ačkoli se ve sporech s nejbližšími vyžívá málokdo, každý prostě čas od času potřebuje vypustit páru a hádky jsou ideálním způsobem, jak pročistit vzduch. Každé znamení se ale hádá trochu jinak. Chcete vědět víc?

Doporučené články Číst více

Úterý – Mars

V úterý nám vlivem planety Mars nechybí energie, odvaha, rozhodnost a touha po sebeuplatnění. Snáze překonáváme překážky, bez problémů si poradíme s konkurencí. Pozor si dejte na netrpělivost a vznětlivost. Vyrazit můžete za sportem.

Středa – Merkur

Středě velí Merkur, jenž podporuje rozum a komunikaci, usnadňuje navazování nových kontaktů. Přáno je obchodním schůzkám, jednáním na úřadech, pohovorům i cestování. Je to ideální den pro vzdělávání, vyřizování e-mailů a telefonátů.