Každé znamení zvěrokruhu má ve svém poli zastoupeno všech 12 planet a ty se váží na jednotlivá znamení. To se však jen mimořádně shoduje se znamením, kdy jste se narodili. Jak tedy zjistit, jak vás tato planeta ovlivňuje? Venuše je v tomto období v celé své síle a její účinky budou pořádně silné!

Venuše ovlivňuje úplně všechna znamení zvěrokruhu. To, jak na vás však působí, vám ale nepoví znamení ani měsíc, kdy jste se narodili. Zjistíte to podle toho, kde přesně se nacházela Venuše ve vašem znamení. Vypočítat se to dá naprosto jednoduše, pokud znáte nejen datum vašeho narození, ale i čas. Na internetu nebo v knihách je pak mnoho tabulek, do kterých zadáte jen své údaje a najdete si svou Venuši.

Žárlivost jako nemoc

Žárlivost jako nemoc

Seznamování a zamilovanost jsou krásné, ale žárlivost je nesnesitelná. Nikomu se nelíbí, když mu partner dělá scény kvůli drobnosti. Jak jsou na to jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Venuše v Beranu

V tomto období máte sklony dělat unáhlené závěry. Dejte si však pozor, abyste se nespálili. Planeta Venuše vám sice pomáhá a jste zamilovaní jako blázen, ale nehrňte se do toho úplně po hlavě. Mohli byste později litovat!

Venuše v Býku

Býk je poután ke karmické lásce z minulého života, která mu zabraňuje jakkoliv se pohnout z místa. Kvůli tomu má sklon k plachosti a cítí se nejistý. Neumí si představit, že se svou láskou žije, ale zase nemůže být bez ní. Je to skličující pocit.

Venuše v Blížencích

Jeho láska se zakládá na intelektu. Žádné velké vášně od nich nečekejte. Ani sexu nijak zvláště neholdují. Pokud už navážou vztahy, tak je to jen z nutnosti, nic jim to neříká a žádné extra pocity to v nich také nevzbuzuje… Jinak to není ani na podzim.

Venuše v Raku

Venuše v Raku žije celý život ve stereotypu… Dokonce si vybírá i svého budoucího partnera po vzoru svých rodičů. Má to tak nějak zafixováno v hlavě. Rád se učí od starších lidí a trvá na tradicích. Nenadchne ho protějšek, který má otevřenou mysl a pokrokové vnímání světa.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 25-03-2021 - Budete mít snahu přizpůsobit se při jednání s lidmi...

Venuše ve Lvu

Tyto osůbky si pořád hrají na mučedníka. Nosí s sebou imaginární břímě, aby všichni viděli, jak moc trpí a má to těžké. Má pocit, že dává lásku, kterou nikdo nikdy nedocení a nevrací se mu zpět. Jejich láska však není upřímná! Dokazují si tím jen své ego.