Zima se pomalu chýlí ke konci, a přestože nízké teploty nás zatím neopouštějí, neznamená to, že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napoví, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Pokud jste single a máte chuť už nebýt sami, podívejte se do našeho milostného přehledu. Hned budete vědět, koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť. Pokud jste si sami nenašli vhodného partnera, přizvěte na pomoc hvězdy.

Keltský horoskop podle stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

Keltský horoskop podle stromů: Jaké vlastnosti a osud určuje vám?

Jaký strom, taková povaha. Takhle to vidí moudrost Keltů. Tak schválně, který strom je ten váš? Najděte se a poznejte, jaké jsou vaše silné stránky či slabosti.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Venuše je vaší lásce pozitivně nakloněná, a tak se nebojte, že byste nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina února. Takže se nebojte vyrazit do barů, na výstavu nebo na obyčejnou procházku po městě. Rozhodně se tam ten pravý nebo ta pravá objeví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny února. Právě v tuto dobu budete mít planety vhodně nastavené pro seznámení na celý život. Lásky čas pak pro vás bude pokračovat až do první poloviny března, takže čas najít toho pravého bude dlouhý.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel únor není vaším měsícem. Je sice možné, že navážete partnerský vztah, ovšem jeho výdrž bude opravdu velmi krátká. Buďte trpěliví a na svou pravou lásku si počkejte, uvidíte, že se to vyplatí. Časem lásky pro vás bude léto.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Díky nové lásce vstupujete do naprosto nové etapy života. Vy si můžete pískat. Svou druhou polovičku už jste zřejmě potkali a užíváte si romantické jarní okamžiky plné vzrušení a napětí. Pokud jste se ještě nespárovali, je právě teď ten nejvhodnější čas.

Zvěrokruh: jak upadnou do osidel lásky jeho jednotlivá znamení?

Zvěrokruh: jak upadnou do osidel lásky jeho jednotlivá znamení?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem…

Doporučené články Číst více