Jaro je obdobím velké energie. Otepluje se, prodlužují se dny a je to doba nového růstu. Jarní rovnodennost je okamžik, kdy Slunce vstupuje do znamení Berana. Jak na tom budou v tomto ročním období jednotlivá znamení?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, jaro bude poznamenáno velkými změnami. Musíte převzít kontrolu nad svými rozhodnutími a stát si za svým. V pracovní sféře budete mít možnost dosáhnout svých cílů. Jaro je nejlepším obdobím, jak zjistit, co vás dělá šťastnými. A co dalšího vás v tomto období čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (16-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (16-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v tomto ročním období se nezapomínejte podělit o své problémy s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Místo možných nedorozumění se snažte najít své místo. Na zamilování si nechte jiné roční období. A co dalšího hvězdy předpověděly? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, jaro s sebou přinese mnoho žhavé lásky a úspěchů. Nenechte se zmást hned prvním neúspěchem a pokračujte v tom, co jste začali. Vaše energie bude působivá a potáhnete za sebou i své kolegy. Ale co rozhodně nenecháte na pokoji? To se dozvíte ve fotogalerii.