Jaro je obdobím velké energie. Otepluje se, prodlužují se dny a je to doba nového růstu. Jarní rovnodennost je okamžik, kdy Slunce vstupuje do znamení Berana. Jak na tom budou v tomto ročním období jednotlivá znamení?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, jaro bude poznamenáno velkými změnami. Musíte převzít kontrolu nad svými rozhodnutími a stát si za svým. V pracovní sféře budete mít možnost dosáhnout svých cílů. Jaro je nejlepším obdobím, jak zjistit, co vás dělá šťastnými. A co dalšího vás v tomto období čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

Prorocké sny podle znamení zvěrokruhu: Vnímejte, co se vám snaží říct vaše podvědomí!

Prorocké sny podle znamení zvěrokruhu: Vnímejte, co se vám snaží říct vaše podvědomí!

Sny máme úplně všichni. Pouze se mezi námi vyskytují tací jedinci, kteří si je nevybavují. Stejně jako má naše duše svůj denní život, nemůžeme opomenout ani ten noční.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v tomto ročním období se nezapomínejte podělit o své problémy s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Místo možných nedorozumění se snažte najít své místo. Na zamilování si nechte jiné roční období. A co dalšího hvězdy předpověděly? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, jaro s sebou přinese mnoho žhavé lásky a úspěchů. Nenechte se zmást hned prvním neúspěchem a pokračujte v tom, co jste začali. Vaše energie bude působivá a potáhnete za sebou i své kolegy. Ale co rozhodně nenecháte na pokoji? To se dozvíte ve fotogalerii.