Nemůžete stále potkat toho pravého? Možná jen nebyla ta správná chvíle. Nebo vám naopak nefunguje stávající vztah? Zůstat v něm, či se rozejít? A jak poznat toho pravého a zjistit, zda vás má opravdu rád, nebo si jen hraje? Tady je velký horoskop lásky pro rok 2020 od přední astroložky Jarmily Gričové.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Už od hodně let si uvědomujete, že jednou z nejdůležitějších věcí pro vás je svoboda. Právě proto si nedovedete představit život, v němž vám bude někdo diktovat, co máte dělat. Proti takovému člověku se postavíte s veškerou energií, kterou jste schopní vyvinout. Občas se dokonce stane, že to s vymezováním vůči takovému člověku přeženete. Akutní nebezpečí letos hrozí zvláště ve druhé polovině roku, kdy ve vašem znamení pobývá Mars. I když se vám nechce, měly byste se mírnit. Výbuch proběhne rychle, ale jeho následky se likvidují velmi dlouho. A někdy se to vůbec nepodaří. 

Každý máme svého ochránce: Který z archandělů bdí právě nad vámi? Poznáte to podle dne narození!

Každý máme svého ochránce: Který z archandělů bdí právě nad vámi? Poznáte to podle dne narození!

Sedm dní v týdnu je spojeno se sedmi anděly strážnými. Každému dni potom vládne jeden anděl disponující určitou energií. Tento patron drží ochrannou ruku nad těmi, co se v daný den narodili, ale také má vliv na povahové vlastnosti oněch osob.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vzhledem k silně obsazenému znamení Kozoroha, což je ve vašem případě sektor vyššího vzdělání a dlouhých cest, se dá předpokládat, že vás čekají lásky buď na cestách, při rozšiřování vzdělání, nebo přímo v cizině. Ani tehdy, kdy se vám klepou kolena, však nesmíte ztratit hlavu! Přemýšlejte, zda vás k tomuto člověku táhne skutečný cit, nebo ho berete jen jako šanci na ukončení svého dosavadního neuspokojivého života. Jde o důležitou otázku, na kterou byste si měly odpovídat upřímně a otevřeně. Ostatním lhát můžete, ale samy sobě byste měly říkat pravdu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jde o rok, který přeje zejména dlouhodobým vztahům. Konečně se máte šanci přesvědčit, že ani hodně dlouhé partnerství nemusí být nudné a tíživé. Snažte se v sobě i v partnerovi znovu oživit to, co vás kdysi spojilo, uvidíte, že váš vztah zase rozkvete. Ve druhé polovině roku si dejte pozor na lidi, které samy vnímáte jako kamarády. Je docela možné, že přijdou s tím, že by chtěli ve vašem životě hrát důležitější roli. Klidně a bez obav je odmítněte. Máte životní zkušenosti a víte, že dobří kamarádi jsou daleko vzácnější než milenci.