Pro mnohé lidi je manželství závazek na celý život. Avšak v minulosti se manželství vnímalo přísnější než dnes. Dnes se už poměrně často stává, že mnohé manželství končí rozvodem.

Jen málokdo zná přesný recept na dokonalé manželství. A paradoxem je to, že pokud u někoho ten recept funguje u jiných nemusí. Právě naopak, může mít často o to negativnější efekt. No v mnoha případech může pomoci astrologie. Pokud věříte na horoskopy a řídíte se mnohými jejich radami víte si často věci usnadnit.

Budíček podle horoskopu: Na Štíry nemluvte, Vahám vykliďte koupelnu

Budíček podle horoskopu: Na Štíry nemluvte, Vahám vykliďte koupelnu

Dny se zkracují a ráno ještě často bývá tma, takže se lidem z postele moc nechce. Jak si vstávání ulehčit a zpříjemnit? Víte, jak k němu přistupují jednotlivá znamení horoskopu a co pro sebe mohou udělat, aby ráno nebylo utrpením?

Doporučené články Číst více

Jak se však jednotlivým znamením daří v manželství? Nabízíme vám žebříček, který je seřazen na základě toho, jaké znamení se rozvádějí nejčastěji.

Pokračujte na další straně níže a zjistíte jak je na tom právě to vaše znamení:

Kozoroh:

vynikají mnoha pozitivními vlastnostmi. Mezi jejich nejlepší vlastnosti jednoznačně patří rozvaha, inteligence a upřímnost. Jejich slabinou, která dokáže vztah často ohrozit je jejich samolibost. Více se zajímají o sebe než o ostatních. Jejich negativem je i to, že nemají pochopení pro zlozvyky své partnery.

Vodnář:

Vodnáři si přenášejí své vlastnosti i do vztahu. Horší je už to, že jsou roztržití a mají potřebu nezávislosti. Být v partnerském vztahu s Vodnářem je náročné. Nejtěžší je dostat se přes krize a to tak, že ho naučíte dělat kompromisy.

Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými manželkami: Patříte k nim také?

Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými manželkami: Patříte k nim také?

Hvězdné znamení, ve kterém jste se narodila, hodně řekne o vaší povaze. Samozřejmě, že všechna znamení zvěrokruhu mají kladné i záporné vlastnosti. Ženy, narozené v následujících znameních však mají do vínku díky své povaze dáno, že budou těmi nejlepšími

Doporučené články Číst více

Panna:

Tito lidé jsou pro svého partnera oporou. Ve vztahu pomáhají partnerovi překonávat nejtěžší zkoušky a proto jsou oni sami často frustrováni. Pokud cítí oporu i na druhé straně vědí být věrnými a dobrými partnery.

Střelec:

Jejich divokost a živelnost v podobě cestovatelského ducha mohou ve vztahu vést k problémům. Vyznačují se zejména netrpělivostí a k diplomatickým řešením se velmi neschyluje.

Štír:

Štíři jsou vášnivými lidmi, kteří často mohou být láskou života. To, co by mohlo ve vztahu partnerem překážet je přílišná žárlivost. Prokažte škorpiónem věrnost a čestnost a oni vám to dvojnásobně vrátí.

Beran:

Věčně nabití energií. Tato vlastnost se přetavuje i do vztahu. Není to vždy právě nejlepší vlastnost. Rádi zkoušejí nové věci. Beran si musí se svým partnerem najít cestu k toleranci.

Blíženci:

Zvykne se říkat, že každá mince má dvě strany. Toto pravidlo platí i pro blížence. Při nich je vysoce pravděpodobné, že se nechají strhnout záchvaty zlosti. Avšak na druhé straně jsou jejich vlastnosti důležité při udržování si fungujícího a milujícího manželství. Bývají laskaví a jemní.

Váhy:

Váhy se vyznačují spravedlností. Přesně toto vyžadují i ​​od svých partnerů, respekt a úctu. Je náročné s nimi komunikovat, protože v případě konfrontace jsou vyzbrojeni argumenty.

Lev:

Levi jsou velmi tvrdohlaví, ale přesto své rodiny velmi milují. Jejich silnými stránkami jsou velkorysost a věrnost. Problém nastává v momentě, když je někdo zraní.

Rak:

Lidé narození v tomto znamení se starají o své blízké s velkou láskou. Mohou být náladoví a občas i výbušní. Nechávají se strhnout svými emocemi, což v konečném důsledku i litují.

Býk:

Na těchto lidí se můžete spolehnout vždy. Pokud je váš partner tohoto znamení, můžete být klidní. Vaše manželství bude harmonické a fungující. Problém nastává pokud je váš partner výbušný.

Ryby:

Pokud jsme na začátku zmiňovali recept na šťastné manželství, tak ryby to vědí nejlépe. Jejich silná stránka je to, že se umí v každé situaci přizpůsobit. Jsou skvělými partnery, kteří budou o manželství na celý život jednoznačně bojovat.