Pro mnohé lidi je manželství závazek na celý život. Avšak v minulosti se manželství vnímalo přísnější než dnes. Dnes se už poměrně často stává, že mnohé manželství končí rozvodem.

Jen málokdo zná přesný recept na dokonalé manželství. A paradoxem je to, že pokud u někoho ten recept funguje u jiných nemusí. Právě naopak, může mít často o to negativnější efekt. No v mnoha případech může pomoci astrologie. Pokud věříte na horoskopy a řídíte se mnohými jejich radami víte si často věci usnadnit.

Co každý Znamení zvěrokruhu opravdu myslí na vás

Co každý Znamení zvěrokruhu opravdu myslí na vás

Takže zde je to, co každé znamení zvěrokruhu myslí na vás.

Doporučené články Číst více

Jak se však jednotlivým znamením daří v manželství? Nabízíme vám žebříček, který je seřazen na základě toho, jaké znamení se rozvádějí nejčastěji.

Pokračujte na další straně níže a zjistíte jak je na tom právě to vaše znamení:

Kozoroh:

vynikají mnoha pozitivními vlastnostmi. Mezi jejich nejlepší vlastnosti jednoznačně patří rozvaha, inteligence a upřímnost. Jejich slabinou, která dokáže vztah často ohrozit je jejich samolibost. Více se zajímají o sebe než o ostatních. Jejich negativem je i to, že nemají pochopení pro zlozvyky své partnery.

Vodnář:

Vodnáři si přenášejí své vlastnosti i do vztahu. Horší je už to, že jsou roztržití a mají potřebu nezávislosti. Být v partnerském vztahu s Vodnářem je náročné. Nejtěžší je dostat se přes krize a to tak, že ho naučíte dělat kompromisy.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (18-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (18-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Panna:

Tito lidé jsou pro svého partnera oporou. Ve vztahu pomáhají partnerovi překonávat nejtěžší zkoušky a proto jsou oni sami často frustrováni. Pokud cítí oporu i na druhé straně vědí být věrnými a dobrými partnery.

Střelec:

Jejich divokost a živelnost v podobě cestovatelského ducha mohou ve vztahu vést k problémům. Vyznačují se zejména netrpělivostí a k diplomatickým řešením se velmi neschyluje.

Štír:

Štíři jsou vášnivými lidmi, kteří často mohou být láskou života. To, co by mohlo ve vztahu partnerem překážet je přílišná žárlivost. Prokažte škorpiónem věrnost a čestnost a oni vám to dvojnásobně vrátí.

Beran:

Věčně nabití energií. Tato vlastnost se přetavuje i do vztahu. Není to vždy právě nejlepší vlastnost. Rádi zkoušejí nové věci. Beran si musí se svým partnerem najít cestu k toleranci.

Blíženci:

Zvykne se říkat, že každá mince má dvě strany. Toto pravidlo platí i pro blížence. Při nich je vysoce pravděpodobné, že se nechají strhnout záchvaty zlosti. Avšak na druhé straně jsou jejich vlastnosti důležité při udržování si fungujícího a milujícího manželství. Bývají laskaví a jemní.

Váhy:

Váhy se vyznačují spravedlností. Přesně toto vyžadují i ​​od svých partnerů, respekt a úctu. Je náročné s nimi komunikovat, protože v případě konfrontace jsou vyzbrojeni argumenty.

Lev:

Levi jsou velmi tvrdohlaví, ale přesto své rodiny velmi milují. Jejich silnými stránkami jsou velkorysost a věrnost. Problém nastává v momentě, když je někdo zraní.

Rak:

Lidé narození v tomto znamení se starají o své blízké s velkou láskou. Mohou být náladoví a občas i výbušní. Nechávají se strhnout svými emocemi, což v konečném důsledku i litují.

Býk:

Na těchto lidí se můžete spolehnout vždy. Pokud je váš partner tohoto znamení, můžete být klidní. Vaše manželství bude harmonické a fungující. Problém nastává pokud je váš partner výbušný.

Ryby:

Pokud jsme na začátku zmiňovali recept na šťastné manželství, tak ryby to vědí nejlépe. Jejich silná stránka je to, že se umí v každé situaci přizpůsobit. Jsou skvělými partnery, kteří budou o manželství na celý život jednoznačně bojovat.