Zahřejte se v mrazivých zimních dnech v náručí své lásky! Tarotové karty vám poradí, jak si zajistit milostné úspěchy a krásný vztah!

Beran

Karta Šest holí vám přináší velké úspěchy v milostném sbližování a obdiv opačného pohlaví, takže si rozhodně nemůžete stěžovat! Na druhé straně, je potřeba si uvědomit, že láska není žádná soutěž, kde by se člověk měl předhánět, kdo je lepší – i když spousta lidí si to někdy plete, co si budeme říkat! A tak odolejte pokušení vnímat svůj protějšek jako trofej, kterou jste ulovili, protože je to v první řadě váš partner a rovnocenný společník. Možná tajně toužíte pochlubit se ve společnosti bohatým milencem nebo atraktivní milenkou, ale to vám přinese pouze dočasné a velmi povrchní štěstí. To, co je doopravdy důležité se ukrývá mnohem hlouběji, a možná ta pravá láska vůbec nebude vypadat reprezentativně a bude to navenek docela obyčejný, nepříliš atraktivní člověk. O to více ale budete mít společného ve svém srdci, a to je ta pravá podstata lásky. Jenomže k tomu, abyste skutečně našli někoho takového, je potřeba trochu změnit své nastavení mysli a nekoukat se po vnějších věcech, po kráse ani po bohatství!

KVÔLI TEJTO TVOJEJ VLASTNOSTI TI NEODOLÁ! PODĽA ZNAMENIA ZVEROKRUHU

Býk

Karta Pět holí naznačuje spory a neshody s protějškem, které vás budou teď v zimních měsících ohrožovat víc než jindy. Možná jste přetížení z práce, možná vám už chybí sluníčko, zkrátka z nějakého důvodu se necháte oba mnohem snáz vytočit různými maličkostmi, které vám obvykle na partnerovi nevadí, ale teď vás začne zlobit, že se v tom nebo onom nemůžete shodnout. Zkuste brát tyto drobné neshody s nadhledem, i když to samozřejmě nebude jednoduché. Byla by ovšem velká škoda kazit si jinak skvělý vztah kvůli nějakým malichernostem. A nezapomínejte, že není žádná ostuda ustoupit nebo přistoupit na kompromis, naopak je to znamení moudrosti! Nezadaní Býci mohou narazit na neshody už v raných stádiích sbližování s novým člověkem, a to nejspíš bude důvod dál ani nepokračovat. Možná to tak bude nakonec dobře, protože časem by nejspíš vysvitlo, že toho vůbec nemáte společného tolik, jako se na první pohled zdálo, a hádky by se dřív nebo později dostavily – takhle aspoň víte, na čem jste!

Blíženci

Karta Rytíř mečů ukazuje, že se do seznamování a sbližování vrháte tak trochu po hlavě. Na druhé straně to není ani náhodou bez rozmyslu – právě naopak, možná přemýšlíte až příliš mnoho, jak je to konec konců pro Blížence typické. Máte jasné představy o tom, jaký by váš partner měl a neměl být, a když někoho takového potkáte, velmi rychle si v hlavě vyhodnotíte jeho pozitivní a negativní vlastnosti, a pak okamžitě jdete na věc! Vždyť co kdyby vám tak skvělého člověka někdo vyfoukl před nosem! Vaše rychlé jednání je na jedné straně obdivuhodné a vaše odvaha je skvělá, ale na druhé straně je zde určitá šance, že protějšek odradíte, když na něj budete moc spěchat. Hlavně když hned na prvním rande začnete povídat, že jste nikdy nikoho tak skvělého nepotkali a že je zkrátka váš ideál! Možná to tak cítíte, ale působí to zkrátka podezřele! Zadaní Blíženci budou taky hodně aktivní, co se týče všeho, co s partnerstvím souvisí. Jen pozor, ať svůj protějšek nechtěně neutlačujete svojí aktivitou a ať se vůbec dostane ke slovu!

Rak

Karta Šest mincí vám v lásce věští zasloužené úspěchy, které nejsou zadarmo, ale dopracovali jste se k nim tvrdou prací jak sami na sobě, tak i na budování vašeho partnerského svazku. A vy sami nejlépe víte, že to vůbec nebyla hračka a dalo vám to pořádně zabrat! Občas budete mít sklon až trochu příliš lpět na vašem vztahu, na přítomnosti partnera, na společně stráveném čase, na společné domácnosti, zkrátka na tom, co je materiální a praktické. Láska však může mít i mnohem éteričtější podoby, a přesto vám nabídnout všechno, co potřebujete, Nebuďte tedy smutní, když například s vámi váš protějšek nebude moct trávit doma tolik času, kolik byste si přáli. To přece nevypovídá nic o jeho nedostatku lásky, možná vás miluje dokonce ještě více, než jste si, kdy mysleli, i když s vámi fyzicky zkrátka není pořád. Nezadaní Raci se konečně dočkají zájmu ze strany vašeho vyhlédnutého protějšku! Bude to ovšem chtít hodně času, trpělivosti a snažení!