Toužíte vědět, co vám vánoční svátky přinesou do milostného života? Magické tarotové karty vám prozradí odpověď – podle vašeho znamení!

Beran


Karta Devět mincí vám přináší velmi příjemné, spokojené a harmonické svátky, které si budete užívat po boku skvělého partnera. Budete si moct dopřát hojnost a dostatek všeho, co máte rádi, co se vám líbí a je vám příjemné, takže život bude snadný a krásný! Díky tomu se vám budou taky vyhýbat konflikty a neshody, vždyť proč a o co se hádat, když je všechno skvělé a daří se bez problémů! Nechceme tím říct, že pro fungující lásku a manželství jsou peníze nezbytné, ale rozhodně je velkým plusem, když si nemusíte nic odříkat, protože to vyvolává zbytečný stres a pak už stačí jakákoliv malá rozbuška a je oheň na střeše. Vždyť to jako ohnivé znamení Berana jistě dobře znáte! To však teď naštěstí nebude váš případ! Užívat života si budete i po erotické stránce a v posteli vám to bude klapat! O svátcích si tedy budete moct dopřát pěkně vášnivé večery ve dvou, a budete velmi rádi, že ráno nemusíte vstávat do práce, ale můžete si hezky přispat a užít snídani v posteli!

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (21-10-2019) - Neměli byste se vydávat někam na cesty, hlavně ne sami.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (21-10-2019) - Neměli byste se vydávat někam na cesty, hlavně ne sami.

Nechejte za sebe řídit jinou osobu, které důvěřujete. Protože se teď váš život profesně týká majetkových vlivů, musíte si dát pozor na daňové výkazy.

Doporučené články Číst více


Býk


Karta Dvě hole vám o svátcích přinese nové plány a nápady, co byste se svým partnerem chtěli společně podniknout. Budete mít dostatek času jeden na druhého a na rozhovory o tom, co byste si v životě přáli dál dělat a o čem sníte. Je dost pravděpodobné, že vás bude oba lákat cestování, takže vaše myšlenky a energie se budou ubírat tímto směrem. Ideální bude, když se vám povede to nějak skloubit s podnikáním nebo jinou prací, kterou budete nejlépe dělat oba dva společně, takže spolu budete moct trávit hodně času a zároveň u toho budovat něco perspektivní a užitečné. A to vás jako zemské znamení Býka velmi baví, protože co může být lepšího, než když se povede skloubit něco příjemného s něčím praktickým, co vám zároveň přinese dobré živobytí a umožní dopřát si pohodlí, na které jste zvyklí. Příjemné sváteční dny se tedy ponesou ve znamení myšlenek na budoucnost a ambiciózních plánů. To však neznamená, že zapomenete na milostnou vášeň – to ani náhodou! Naopak, bude mezi vámi pořádně ohnivá a užijete si ji naplno!


Blíženci


Karta Čtyři poháry ukazuje, že se v lásce cítíte nenaplněně, ale přitom ve skutečnosti se vám daří a prožíváte příjemné a spokojené vztahové období. Z čeho pramení tato nerovnováha? Nejspíš máte sklon dívat se na věci trochu pesimisticky a místo toho, abyste si užívali to, co máte, zaměřujete své myšlenky a pozornost na něco, co vám chybí a čeho se vám nedostává – i když to možná není zas tak důležité, jak si v této chvíli myslíte! Například místo radosti ze všeho, co máte s partnerem společné a co sdílíte, se zaměřujete na těch pár drobností, které by mohly být jinak a které vám vadí. Nebo pokud jste nezadaní, tak si nevšímáte všechny potenciální protějšky, co vám dávají najevo své sympatie – a že jich není málo! – a místo toho se trápíte kvůli jednomu, který si vás nevšímá. Zkuste se místo utápění se ve svých nenaplněných citech a touhách raději podívat pozorně kolem sebe na všechno krásné, co máte nebo můžete mít! Pak budou i vánoční svátky najednou mnohem krásnější a užijete si během nich romantiku, po které tolik toužíte!

 

Rak


Karta Král holí prozrazuje, že máte spoustu energie a vášně, kterými toužíte obdarovat svoji lásku, má to však jeden háček – snažíte se mít věci až příliš pod svojí kontrolou! Neděláte to záměrně a možná si to ani vůbec neuvědomujete, ale váš protějšek se pod touto vaší nadvládou přece jen trošku dusí a chybí mu vlastní manévrovací prostor. Přitom to všechno děláte jen s těmi nejlepšími úmysly, chcete zkrátka zorganizovat dokonalé a krásné svátky se vším tak jako má být, a to nejen pro vás jako dvojici, ale pro celou vaši rodinu. Jenomže vaše láska pod takovou pevnou rukou a s nalinkovanými plány postrádá uvolněnost a spontánnost. Vždyť se snad snažíte mít pod kontrolou i to, který večer se můžete milovat a kdy bude muset vášeň ustoupit jinému programu! Raději nechejte věcem volný průběh a dovolte, ať se vyvíjí spontánněji, podle toho, na co budete mít zrovna náladu a chuť. A to platí nejen v posteli, ale ve všem, co budete společně během zimních svátků dělat a podnikat!

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář se zamiluje, Býk se psychicky složí

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář se zamiluje, Býk se psychicky složí

Máme tu opět nový týden a s ním přicházejí i nové začátky! Jaký bude start do těchto dní pro vaše znamení? Hvězdy to ví, ten pravý podzim je tu! Co vás čeká další říjnový týden? Novoluní očistí všechny energie...

Doporučené články Číst více