Toužíte vědět, co vám vánoční svátky přinesou do milostného života? Magické tarotové karty vám prozradí odpověď – podle vašeho znamení!

Beran


Karta Devět mincí vám přináší velmi příjemné, spokojené a harmonické svátky, které si budete užívat po boku skvělého partnera. Budete si moct dopřát hojnost a dostatek všeho, co máte rádi, co se vám líbí a je vám příjemné, takže život bude snadný a krásný! Díky tomu se vám budou taky vyhýbat konflikty a neshody, vždyť proč a o co se hádat, když je všechno skvělé a daří se bez problémů! Nechceme tím říct, že pro fungující lásku a manželství jsou peníze nezbytné, ale rozhodně je velkým plusem, když si nemusíte nic odříkat, protože to vyvolává zbytečný stres a pak už stačí jakákoliv malá rozbuška a je oheň na střeše. Vždyť to jako ohnivé znamení Berana jistě dobře znáte! To však teď naštěstí nebude váš případ! Užívat života si budete i po erotické stránce a v posteli vám to bude klapat! O svátcích si tedy budete moct dopřát pěkně vášnivé večery ve dvou, a budete velmi rádi, že ráno nemusíte vstávat do práce, ale můžete si hezky přispat a užít snídani v posteli!

6 znamení, která častěji upadají do toxických vztahů. Jste mezi nimi?

6 znamení, která častěji upadají do toxických vztahů. Jste mezi nimi?

Žádné znamení není předurčené k tomu, aby mělo jen nešťastné vztahy, ale je dobré vědět, co může hrozit, když se láska vymkne z kloubů.

Doporučené články Číst více


Býk


Karta Dvě hole vám o svátcích přinese nové plány a nápady, co byste se svým partnerem chtěli společně podniknout. Budete mít dostatek času jeden na druhého a na rozhovory o tom, co byste si v životě přáli dál dělat a o čem sníte. Je dost pravděpodobné, že vás bude oba lákat cestování, takže vaše myšlenky a energie se budou ubírat tímto směrem. Ideální bude, když se vám povede to nějak skloubit s podnikáním nebo jinou prací, kterou budete nejlépe dělat oba dva společně, takže spolu budete moct trávit hodně času a zároveň u toho budovat něco perspektivní a užitečné. A to vás jako zemské znamení Býka velmi baví, protože co může být lepšího, než když se povede skloubit něco příjemného s něčím praktickým, co vám zároveň přinese dobré živobytí a umožní dopřát si pohodlí, na které jste zvyklí. Příjemné sváteční dny se tedy ponesou ve znamení myšlenek na budoucnost a ambiciózních plánů. To však neznamená, že zapomenete na milostnou vášeň – to ani náhodou! Naopak, bude mezi vámi pořádně ohnivá a užijete si ji naplno!


Blíženci


Karta Čtyři poháry ukazuje, že se v lásce cítíte nenaplněně, ale přitom ve skutečnosti se vám daří a prožíváte příjemné a spokojené vztahové období. Z čeho pramení tato nerovnováha? Nejspíš máte sklon dívat se na věci trochu pesimisticky a místo toho, abyste si užívali to, co máte, zaměřujete své myšlenky a pozornost na něco, co vám chybí a čeho se vám nedostává – i když to možná není zas tak důležité, jak si v této chvíli myslíte! Například místo radosti ze všeho, co máte s partnerem společné a co sdílíte, se zaměřujete na těch pár drobností, které by mohly být jinak a které vám vadí. Nebo pokud jste nezadaní, tak si nevšímáte všechny potenciální protějšky, co vám dávají najevo své sympatie – a že jich není málo! – a místo toho se trápíte kvůli jednomu, který si vás nevšímá. Zkuste se místo utápění se ve svých nenaplněných citech a touhách raději podívat pozorně kolem sebe na všechno krásné, co máte nebo můžete mít! Pak budou i vánoční svátky najednou mnohem krásnější a užijete si během nich romantiku, po které tolik toužíte!

 

Rak


Karta Král holí prozrazuje, že máte spoustu energie a vášně, kterými toužíte obdarovat svoji lásku, má to však jeden háček – snažíte se mít věci až příliš pod svojí kontrolou! Neděláte to záměrně a možná si to ani vůbec neuvědomujete, ale váš protějšek se pod touto vaší nadvládou přece jen trošku dusí a chybí mu vlastní manévrovací prostor. Přitom to všechno děláte jen s těmi nejlepšími úmysly, chcete zkrátka zorganizovat dokonalé a krásné svátky se vším tak jako má být, a to nejen pro vás jako dvojici, ale pro celou vaši rodinu. Jenomže vaše láska pod takovou pevnou rukou a s nalinkovanými plány postrádá uvolněnost a spontánnost. Vždyť se snad snažíte mít pod kontrolou i to, který večer se můžete milovat a kdy bude muset vášeň ustoupit jinému programu! Raději nechejte věcem volný průběh a dovolte, ať se vyvíjí spontánněji, podle toho, na co budete mít zrovna náladu a chuť. A to platí nejen v posteli, ale ve všem, co budete společně během zimních svátků dělat a podnikat!

Nemáte štěstí v lásce? 9 znamení, že máte zablokovanou srdeční čakru!

Nemáte štěstí v lásce? 9 znamení, že máte zablokovanou srdeční čakru!

Čakry jsou energetická centra v našem těle, které ovlivňují tok energie. Těch základních je sedm, a pokud nejsou v harmonii, můžou způsobovat fyzické i psychické problémy. Ta čtvrtá je srdeční. Sídlí na hrudi a týká se jí vše kolem lásky a emocí. Když je

Doporučené články Číst více