Užijte si krásné svátky a připravte se na to, co vám hvězdy přinesou! Tarotové karty vám prozradí, jaké budou letošní Vánoce pro každé ze dvanácti znamení!

Beran


Karta Vůz ukazuje, že o svátcích to budete právě vy, kdo bude mít v rukou odpovědnost a kontrolu nad tím, co se jak udělá, kdo z rodiny se zhostí jakého úkolu a tak dále. Nelze říct, že by to byla zrovna jednoduchá role, protože protichůdných nápadů a přání bude spousta. Nejen vaši blízcí budou mít na některé věci rozdílné názory, ale častokrát si ani vy sami nebudete vnitřně zcela jistí, která možnost je nejlepší. Nakonec však všechno zvládnete na výbornou a svátky budou přesně takové, jaké mají být, se svojí jedinečnou a neopakovatelnou atmosférou. Vánoce pro vás zároveň budou znamenat příležitost posunout se v životě dál směrem kupředu. Volnější sváteční dny vám otevřou prostor k novým začátkům a konečně budete mít čas věnovat se tomu, na co se již delší dobu chystáte. Jen pozor, ať si tento cenný čas dobře rozvrhnete a nepromrháte ho. I když, na druhé straně, odpočinek a zábava ke svátkům taky neodmyslitelně patří a měli byste si je dopřát, protože stresu už jste si užili dost!

Co na vás prozradí indiánský horoskop?

Co na vás prozradí indiánský horoskop?

Mýty severoamerických Indiánů vyprávějí o Velkém Stvořiteli či Velkém Duchu, který přivedl na svět lidi i zvířata. V pověstech řady kmenů žila na Zemi dříve zvířata než lidé a zvířata také pomáhala lidem s příchodem na svět, naučila je lovit i rozdělávat

Doporučené články Číst více


Býk


Karta Eso pohárů vám věští nádherné svátky plné lásky, citů a rodinného i partnerského porozumění. Konečně přichází ta správná doba, kdy můžete dát svým nejbližším najevo, jak moc pro vás znamenají, a kdy se taky dočkáte podobných vyznání z jejich úst! Vánoce si užijete v nádherné a neopakovatelné atmosféře něhy, porozumění a láskyplné spolupatřičnosti. Přesně toto vám již delší dobu chybělo – ať už proto, že jste na své blízké měli málo času, nebo proto, že vyznání a projevy citů nejsou ve vaší rodině zrovna na denním pořádku. O to lépe vám to teď padne. Nádherná vánoční atmosféra obměkčí každé srdce, i ty nejzatvrdlejší a životem zkoušené. A tak to má být! Važte si toto překrásné domácí ovzduší plné lásky, protože to zdaleka není samozřejmost! Načerpejte z něj novou energii, která vám pak vystačí i na další týdny a měsíce, kdy už pod vlivem všedních každodenních starostí nebude vždy všechno tak růžové! Když si však ponesete tento pocit ve svém srdci, můžete ho pak kdykoliv později oživit!


Blíženci


Karta Deset mečů není zrovna jedna z těch nejveselejších a prozrazuje, že se po náročných přípravách na svátky plných stresu cítíte značně vyčerpaně a bez energie. Je to možná trochu škoda, protože takhle unaveni si nemůžete slavnostní dny patřičně užít, ale na druhé straně, všechno špatné je na něco dobré. Postupně si totiž díky tomu začnete uvědomovat, že nemusí být vždy všechno dokonalé, že není nutné mít všechno promyšlené, naplánované a nachystané na sto procent. To, co je totiž na celém předvánočním období pro vás nejúnavnější, je nutnost pořád na něco praktického myslet, něco hlídat, kontrolovat a organizovat. Mnohem raději byste si jako Blíženci přemýšleli nad svými oblíbenými vzletnými filozofickými tématy než nad takovými přízemnostmi, jako jsou nákupy, úklid nebo termíny uzávěrek na konci roku. A tak si dáte předsevzetí, že příště už budete brát svátky s větší lehkostí a bezstarostností, protože tak si je jistě užijete lépe, i když nebude všechno dokonalé a perfektní. Jen na to zkuste do příštího prosince nezapomenout! 

 

Rak


Karta Čtyři mince ukazuje, že si velmi ceníte své zázemí stabilního domova, materiální a finanční jistoty, a v neposlední radě také jistotu a bezpečí svého rodinného kruhu. Teď o svátcích si to budete uvědomovat dvojnásob a pocítíte silnou vděčnost za všechny tyto cenné dary, které od osudu dostáváte. Odvrácenou stránkou mince však bude skrytý pocit strachu a obav, že byste o své jistoty a pohodlný život mohli snad někdy v budoucnu přijít. Ne že by vám to teď reálně hrozilo, všechno bude v nejlepším pořádku a svátky si krásně užijete, ale znáte to – v dnešní nejisté době se přece může stát cokoliv! Budete proto mít sklon na svých jistotách až příliš lpět a za každou cenu se snažit udržet věci neměnné a stabilní. S tímto přístupem však stěží najdete porozumění s některými vašimi blízkými, kteří budou naopak mít nové a neobvyklé nápady a rádi by něco změnili. U vánočního stolu se však o těchto tématech raději nehádejte – domluvíte se jindy, později, kompromis se jistě najde. Teď by bylo škoda kazit si negativními myšlenkami a obavami jinak nádherné sváteční dny!

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatební den podle znamení zvěrokruhu: Jaký bude ten váš?

Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter

Doporučené články Číst více