Jaký bude váš rok 2019? Kartářka vám předpověděla z tarotových karet vaši budoucnost! Přečtěte se, co vás čeká!

Beran


Karta Hvězda vám do nového roku 2019 přináší novou inspiraci, motivaci, naději a cíle! Je to jedna z nejoptimističtějších karet tarotu, takže se můžete těšit na velmi příjemný a úspěšný rok. Nejdůležitější ze všeho bude, že to, co děláte, vás bude bavit, a že budete mít to správné nadšení pro věci, které děláte. Budete natolik přesvědčeni o jejich velkém smyslu, že budete všude kolem sebe o svých nových projektech, ať už pracovních nebo osobních, s nadšením vyprávět! Budete idealisté a vaše cíle budou velké a ambiciózní, ale přesto realistické a skutečně dosažitelné, a to je velmi důležité. Splní se vám sny a najdete svoji osobní cestu k úspěchu a smyslu vašeho života. A to je skvělé! Vaše ideály a inspirace se budou promítat i do vašich osobních vztahů a lásky, a bude pro vás velmi důležité cítit v nich podporu a pochopení vašeho životního partnera. Rodina bude mít radost, že jste konečně našli tu správnou cestu životem, která vám přináší úspěch a potěšení.

Ženy podle znamení: Jejich horoskop vás dovede možná až k rozvodu!

Ženy podle znamení: Jejich horoskop vás dovede možná až k rozvodu!

Ještěže máme ty hvězdy, které nám prozradí i to, co se normální smrtelník dozví až po několika měsících, někdy i letech života. Dnes se zaměříme na ženskou duši a možná si pánové po přečtení horoskopu vážné vztahy ještě o trochu víc rozmyslí.

Doporučené články Číst víceBýk


Karta Poustevník prozrazuje, že v roce 2019 vás čeká hodně samoty, samostatné práce a individualistického trávení času, ale bude to příjemná samota, a to je důležité. I když nebudete mít žádnou společnost, ani vás nenapadne cítit se osaměle a smutně, naopak budete si užívat svobodu a nezávislost, které vám to přináší. Přesně to jste totiž v této době potřebovali. Už vám chyběla možnost dělat si věci po svém a odpočinout si od neustálé přítomnosti jiných lidí, takže vás potěší, že k tomu máte konečně příležitost. V kariéře se vám bude nejlépe dařit, když vsadíte na samostatnou práci místo týmové, a spolehnete se na své vlastní síly, nápady a myšlenky. Co se týče lásky, bude rok 2019 velmi klidný, a hlavně nezadaným Býkům mnoho nového nepřinese. Naučí vás ovšem užívat si výhody svobodného života, které mají taky hodně do sebe! Zadané nejspíš čeká nějaké dočasné odloučení, například kvůli pracovní cestě. Zpočátku to možná nebude příjemná představa, ale nakonec zjistíte, že to vašemu vztahu velmi prospěje, a umožní vám to vidět věci s nadhledem.Blíženci


Karta Velekněžka vám radí řídit se v roce 2019 hlasem své intuice, pocitů a pověstným šestým smyslem. Bude to rok, který vás přivede k mnohem většímu zájmu o duchovní věci a o všechno „mezi nebem a zemí“, než jste měli předtím. Otevře se vám zcela nová vnímavost vůči nehmotným signálům, které jste doposud příliš nepociťovali, nebo jim alespoň nevěnovali mnoho pozornosti. S vaší velkou vnímavostí bude souviset i velké bohatství mezilidských vztahů a přátelství, na které se můžete v nadcházejícím roce těšit. Lidé totiž vycítí vaši schopnost empatie a pochopení, a to je k vám bude táhnout! I v lásce pro vás začnou být důležité jiné věci než doposud, otevřou se vám nové úrovně vnímání. Začnete se například zabývat otázkou, kdy už jste se se svým protějškem potkali v minulých životech, a dostanete se na hlubší úroveň vašeho vztahu díky partnerským horoskopům. Intuice pro vás bude důležitá dokonce i v pracovní oblasti a přinese vám až překvapivé kariérní úspěchy!

 

Rak


Karta Král mincí vám do nového roku 2019 přináší praktické a pragmatické smýšlení, cílevědomost a vytrvalost. Ve svém životě budete rozvážní, projevíte silnou vůli a vnitřní odolnost a budete stát nohama na pevné zemi. Díky tomu vás čekají velmi zajímavé úspěchy hlavně na materiální a finanční úrovni, víte totiž, co chcete, a umíte si za tím vytrvale a dlouhodobě jít. V kariéře se vám tedy bude velmi dařit a všichni jistě ocení, že se na vás mohou spolehnout, že tvoříte pevný bod a oporu celého týmu. Ve volném čase pak oceníte možnost načerpat energii v pohodlí svého domova s hlavně v ničím nerušeném klidu. To pro vás teď bude velmi důležité. Budete vyhledávat luxus a rádi si dopřejete příjemné smyslové požitky, které pro vás budou nedílnou součástí pořádné relaxace. V lásce budete velmi smyslní a sexualita se ve vašem životě dostane na přední místo. Ideálně ovšem se stabilním partnerem, kterému můžete ve všem stoprocentně důvěřovat, stejně jako on nebo ona vám. To ovšem neznamená, že pokud partnera nemáte, budete žít mnišským životem. Nějaký ten románek si občas taky dopřejete!

Horoskop na dnešní den - Pondělí (01-06-2020) - Je nejvyšší čas začít myslet na blížící se prázdniny.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (01-06-2020) - Je nejvyšší čas začít myslet na blížící se prázdniny.

Vyzbrojeni katalogy cestovních kanceláří, proveďte s rodinou nezbytné výpočty a naplánujte dovolenou tak, aby každému členu způsobila co nejvíce radosti, jen ty destinace jsou omezené. Dokončování započatých věcí je lépe se věnovat dopoledne. Dejte na int

Doporučené články Číst více