Zima se pomalu chýlí ke konci, a přestože nízké teploty nás zatím neopouštějí, neznamená to, že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napoví, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Pokud jste single a máte chuť už nebýt sami, podívejte se do našeho milostného přehledu. Hned budete vědět, koho vyhledat a na koho si nechat zajít chuť. Pokud jste si sami nenašli vhodného partnera, přizvěte na pomoc hvězdy.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (13-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (13-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Venuše je vaší lásce pozitivně nakloněná, a tak se nebojte, že byste nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina února. Takže se nebojte vyrazit do barů, na výstavu nebo na obyčejnou procházku po městě. Rozhodně se tam ten pravý nebo ta pravá objeví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny února. Právě v tuto dobu budete mít planety vhodně nastavené pro seznámení na celý život. Lásky čas pak pro vás bude pokračovat až do první poloviny března, takže čas najít toho pravého bude dlouhý.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel únor není vaším měsícem. Je sice možné, že navážete partnerský vztah, ovšem jeho výdrž bude opravdu velmi krátká. Buďte trpěliví a na svou pravou lásku si počkejte, uvidíte, že se to vyplatí. Časem lásky pro vás bude léto.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Díky nové lásce vstupujete do naprosto nové etapy života. Vy si můžete pískat. Svou druhou polovičku už jste zřejmě potkali a užíváte si romantické jarní okamžiky plné vzrušení a napětí. Pokud jste se ještě nespárovali, je právě teď ten nejvhodnější čas.

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Pro svůj dobrý vnitřní pocit potřebujete komunikaci s ostatními.

Doporučené články Číst více