Přináším vám velký horoskop na celý rok 2019! Tak rozsáhlou a detailní mapu vaší budoucnosti jinde nenajdete. Prozradím vám všechno, co vás zajímá. Láska, práce, rodina, zdraví nebo finance? Odpovím už teď. Připravte se s předstihem na rok 2019. Připravte se na vaší budoucnost!

Beran

Pro rok 2019 vám vesmírná aréna připravuje velmi zajímavý turnaj, ve kterém se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak. Jste akční a soutěživí, tudíž se v tomto období cítíte jako ryba ve vodě, tento nebeský match vám garantuje skvělé skóre! Dominantou roku je odchod významného hráče, Urana, z vašeho hracího pole, což pro mnohé z vás značí velkou úlevu. Jeho problematická konjunkce totiž byla, a ještě do února je, semeništěm nestability a neočekávanosti. Lze se tedy divit, že mu s radostí zamáváte na rozloučenou? Za to velkorysý Jupiter se hodlá svým trigonem na vaše znamení přímo zaskvět! Přihrává vám, kde může a otevírá dveře k úspěchu, lepšímu společenskému postavení a celkovému nadšení. Faktem však je, milí ohniváci, že si vše musíte tvrdě zasloužit. Saturn, jakožto přísný rozhodčí, lelkování netoleruje, nicméně na druhou stranu jsou jeho lekce velkým přínosem - vaší vůli vybrousí do dokonalosti jako diamant!

Pro vás, zapálené bojovníky za svá přesvědčení, se jeví tento rok již od samého počátku jako velmi aktivní. Jupiter, signifikátor rozmachu a optimismu, vás má hezky - na mušce a podporuje vás v cestě za štěstím. Jedná se o nejlepšího mecenáše, jakého si jen můžete přát! Především vás, zrozenci 2. dekády (1.4. - 10.4.) a 3. dekády (11.4. - 20.4), čekají nové obzory objevované především delšími poznávacími cestami a studiem. Mnohem snáze teď získáváte sympatie ostatních, s jejichž pomocí se vám otevírají cesty k dalšímu rozvoji. Apropó, silný vliv vašeho vládce Marse k tomuto výrazně přispívá, jak by vás také mohl nechat na holičkách? Jeho snahou je dopovat vás dostatkem fyzických i duševních sil, abyste mohli žít spokojený život - máte od něho požehnání k vytvoření své vlastní zahrady Eden! V lednu a únoru rovněž kulminuje vliv Urana, který se po své dlouhé návštěvě loučí s vaším znamením a u mnohých z vás nastává průlom v dosavadním myšlení. Pokud jste ještě neprovedli důležité změny vedoucí k vaší větší svobodě, cítíte, že je nejvyšší čas. Vesmír napovídá, že v tomto směru jste favorizováni zejména vy, kteří náležíte 3. dekádě Beranů (11.4. - 20.4), a můžete si být jisti, že následující úleva je nepopsatelná. Jarní měsíce jsou pak mnohem klidnější a oddechovější, přičemž navíc dostáváte hvězdný bonus - přízeň láskyplné Venuše. Toto období, stejně tak jako to letní, slibuje mnoho radosti, dobrodružství a požitků - Afroditin nápoj nebes je velmi lahodný! Nicméně jak signalizuje kvadratura tvořená Saturnem, není nutné s ochutnávkou přehánět a mnohem prospěšnější je zůstat nohama na zemi. Tento mocný mentor uznává železnou disciplínu a střídmost, a to jak v osobním, tak v profesním životě. Berani 2. dekády (1.4. -10.4.), zbystřili jste nad těmito řádky? Pokud ano, je to OK, protože náročnější profesní oblast má být prioritně vaší parketou. Máte však dostatečně tvrdé rohy, abyste vše zvládli!

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (09-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (09-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více