Astrolog Raven Argoni provedl čtenáře Horoskopů den za dnem celým rokem. Co předpovídá pro rok 2019? Budou nás hvězdy trápit nebo přinesou pozitivní změny?

Beran


Beran má ve svém znamení od samého počátku roku 2019 planetu života – Uran, která obvykle přináší velké životní změny nebo možnost učinit rozhodnutí ohledně důležité životní změny. Uran bude v Beranu působit až do roku 2019, potom na 84 let znamení Berana opustí. Už v lednu 2019 budou Berani řešit pracovní a vztahové záležitosti. I kdyby bylo v této oblasti všechno v pořádku, naskytnou se nečekané nové možnosti, a to buď změnit něco v již zaběhnutém partnerství, nebo vyměnit partnera či partnerku, popřípadě využít nové pracovní nabídky, i kdyby to byla možnost přivýdělku, která přijde od známého či kamaráda.

Konec ledna a začátek února 2019 je ve znamení příchodu nabídek, které nemusí být všechny dobré, či rovnou nejlepší. Takže první týden v únoru 2019 proběhne pod heslem – nejdůležitější jsou pevné nervy. Teprve od poloviny února 2019 do poloviny března 2019 je možné učinit jakékoliv vážnější rozhodnutí, týkající se změny dosavadního způsobu života – a může to být i změna dost zásadní, zasahující do oblasti práce, podnikání, partnerství, rodiny, částečně také zdraví, popřípadě stěhování nebo cestování na delší, například pracovní cesty. 

Na samém začátku března to podle horoskopu vypadá, že světu budou vládnout Berani a Ryby, mají v sobě prakticky všechny planety, všechna ostatní znamení jsou v tuto dobu lehce znevýhodněna, s výjimkou Vah, v nichž je dlouhodobě zakotvený Jupiter, planeta štěstí. Beranům se v březnu 2019 vyplatí, když budou spolupracovat s opozičními Váhami, s Rybami, Raky a Kozorohy. 

Během dubna trochu poleví štěstí v oblasti financí a práce, může se objevit i lehké oslabení, týkající se zdraví, všechno se ale rychle srovná, květen 2019 je ve znamení štěstí, lásky a dobré práce, jak toho Berani využijí a co z toho všechno vytěží, záleží jen na nich. 

Červen, červenec a srpen 2019 se ukazují jako výborné měsíce na dovolenou, popřípadě i na cestování a na odpočinek. 
Září a říjen 2019 proběhnou ve znamení práce, financí, výdělku, mohou nastat a zřejmě i nastanou další konstruktivní změny, může proběhnout i změna zaměstnání nebo práce. 

Listopad a prosinec, čili závěr roku 2019, proběhne ve znamení lehké nervozity, pozor si dejte zvláště na poslední týden v listopadu, může se stát, že se něco nepovede nebo něco, co bylo naplánované, podepsané a odsouhlasené najednou nevyjde. Řešení se patrně přesune až na začátek roku 2020.

Horoskop na dnešní den - Pondělí 12-10-2020 - Předveďte dnes trochu invence, a postupujte úplně jinak, než přikazují kánony...

Býk


Býci se do nového roku 2019 doslova narodí jako děti, jako nepopsané tabule a v podstatě až do poloviny března 2019 budou prožívat život tak, jak byli a jsou zvyklí, žádné velké změny, ani výhodné nabídky na ně nebudou útočit, teprve 10. března a po 10. březnu 2019 se v řadách Býků zrodí nejeden hrdina – do znamení Býka vstupuje ze znamení Berana Mars, planeta mužské energie, aktivity a průraznosti. 
Lze tedy očekávat, že spoustu věcí, které jste měli už vyřešit, začnete řešit v polovině a v druhé polovině března 2019. Stejně tak platí, že pokud jste chtěli nebo potřebovali něco prodat, něčeho se zbavit nebo něco důležitého ve svém životě změnit, tak slovo muže z vaší strany zazní zhruba tak v polovině března 2019. Můžete si to sami načasovat klidně i na první jarní den, to je 21. březen 2019. Dosáhnete vysoce efektního řešení. 

Duben 2019 bude pro Býky asi nejdůležitějším měsícem celého roku. Kvalita vašeho života se měří podle toho, jak vysoké a pravidelné má člověk příjmy. Má-li zajištěný pravidelný příjem a dobrou, perspektivní práci, zbývá už jen řešit kdy a s kým si vyrazit za zábavou. Hned od prvního dubna do znamení Býka ze znamení Berana přestupuje Merkur, zřejmě nejsympatičtější a nejdůležitější planeta našeho zvěrokruhu. Merkur je něco jako planetární VIP, s Merkurem za zády jste králem komunikace, obchodníkem, manažerem, konstruktérem a Velkým Architektem vlastního osudu a není pro vás problém najít práci i tam, kde žádná není. Ke konci dubna 2019 se Merkur promění v retrográdní (vracející se) Merkur a na chvíli se ještě přesune zpět do sousedního Berana, ale od poloviny května 2019 je opět v Býku.

Druhá polovina května až začátek června 2019 jsou dobré na pracovní, podnikatelské a obchodní záležitosti. 6. června 2019 je takový docela zvláštní den, protože na samém konci Býka je Merkur, který je užitečný ke komunikaci a na samém začátku Býka je Venuše, přicházející ze znamení Berana, jinými slovy, je to den, kdy můžete zažít něco jako štěstí v partnerských vztazích, poměrně dost to také souvisí s prožíváním sexu. Samozřejmě v tom kladném slova smyslu. Přítomnost Venuše bude Býky oblažovat až do prvního týdne v červenci – celkové konstelace jsou výborné na lásku, na vztahy, na rodinu a samozřejmě také na zdraví a spokojenost. 

Červenec, srpen a září 2019 jsou více než na práci vhodné k odpočinku, takže by bylo dobré si v tuto dobu vzít dovolenou, a pokud si to můžete dovolit, podle toho, jak jste využili náklonnosti obchodnického Merkura, si někam zajet. 

V říjnu 2019 budete možná přemýšlet o nějaké větší změně ve vašem životě, která by se týkala bydlení, stěhování, rekonstrukce bytu nebo koupě ještě jednoho bytu.

Listopad a prosinec 2019 budou pro vás celkem klidné, neklid může být kolem vás, ale nebude přímo zasahovat do vašeho života. Budete řešit drobné problémy, které se budou týkat rodiny a osobních vztahů, ale do konce roku 2019 nebudete mít žádný důvod k nespokojenosti.