Jak se na podzim lépe zahřát, než v náručí milovaného protějšku! Tarotové karty vám prozradí, na co se můžete v této sychravé roční době v lásce těšit!

Beran


Karta Poustevník vám na letošní podzim zrovna příliš velké naděje nepřináší – budete si muset uvědomit, že i samota má své kouzlo, a naučit se užívat si výhody single života. Pokud jste zadaní, čeká vás nejspíš nějaké dočasné odloučení, například z důvodu delší služební cesty nebo stáže jednoho z vaší dvojice. Nezadaní teď mají vyhlídky spíš na udržení tohoto stavu než na nějaké seznámení, ať už je řeč o vážném vztahu nebo jen o krátkém románku – ani jedno vám teď hvězdy nedopřejí! Může to znít pesimisticky, ale opak je pravdou, protože právě samota je to, co teď potřebujete. Konečně si odpočinete od nutnosti pořád se někomu přizpůsobovat a budete si moct dopřát klid a luxus být zkrátka sami sebou, dělat cokoliv, na co máte chuť, a žít si svůj vlastní život. Jen je potřeba naučit se vnímat samotu pozitivně a vnímat ji jako výhodu, nikoliv jako nepříjemnou osamělost. Nebojte se, vaše láska si vás najde a samota se dřív nebo později skončí, jen na to zrovna teď není ta správná doba. To, co si teď potřebujete zažít, je právě být sami!

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (26-01-2020) - Dnes je pro vás důležité, abyste pokračovaly v aktivitách, kterým věříte...


Býk


Karta Královna mincí je kartou hojnosti, věrnosti, pohodlí a naplňujícího rodinného života. A přesně tak nějak si jako Býci představujete skutečné rodinné štěstí, po kterém v hlubinách své duše toužíte. Tarot má tedy pro vás víc než dobré zprávy – vaše sny se splní a dočkáte se toho, co jste si přáli! Nezadaní konečně zjistí, kdo je ten pravý partner, se kterým si umíte představit společný život, chcete s ním sdílet společnou domácnost a rodinný život. Zadaní prohloubí svůj vztah a dočkají se velmi příjemného, krásného a naplňujícího období, kdy si budete společně užívat život se všemi jeho krásnými stránkami v klidu, aniž by vás cokoliv vyrušovalo. Společný domov bude ve vašem partnerském vztahu tématem číslo jedna, kterému budete věnovat maximální pozornost a investovat do něj energii, čas i peníze. A vyplatí se vám to! Skvělé bude, že se na svůj protějšek budete moct spolehnout a stoprocentně mu ve všech ohledech věřit, ať už se znáte dlouhá léta nebo teprve krátce. Po boku partnera si budete užívat nádherný pocit bezpečí a jistoty!


Blíženci


Karta Devět pohárů vám přináší krásné a příjemné období, kdy si budete užívat všechno, co vám láska nabízí, naplno a s radostí. Po svém boku budete mít velmi příjemný protějšek, se kterým se budete cítit skvěle, který vám dá najevo své city a bude vás rozmazlovat. Může to být někdo úplně nový, ale také člověk, kterého již znáte, nebo taky váš stávající partner, který se vám ukáže v úplně novém světle! Klapat vám to bude jak v běžném životě, tak i v posteli, na jednu věc byste si však přece jen měli dávat pozor – raději se nepouštějte do zbytečného řešení komplikovaných záležitostí vašeho života! Teď to totiž nijak nehoří, a mohli byste tím jen zbytečně narušit příjemnou atmosféru pohody a radostného užívání si života, která mezi vámi bude jinak panovat. Budete toho dostávat víc než dost, tak nechtějte ještě víc, a hlavně nežádejte nemožné. Váš protějšek je skvělý takový, jaký je – a kdyby se vám ta nebo ona drobnost na něm nelíbila, jiný už stejně nebude, takže to vůbec nemá smysl řešit!