Nový měsíc je opět tu a s ním pořádné životní změny. Předposlední měsíc zatěžkávacího roku si pro nás konečně připravil příjemnější dávku emocí a každé znamení se má opravdu na co těšit. Povýší vás v práci a nebo konečně potkáte lásku svého života? To všechno se konečně změní. Hvězdy každému znamení prorokují opravdu přenádherný listopad!


BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Nový příval endorfinů bude kolovat ve vašich žilách. Již od začátku budete mít pocit znovuzrození. Do vašeho života totiž konečně přijde láska, která vašemu nudnému roku dá naprosto nový rozměr. Kdy se můžete těšit na amorův šíp? Dozvíte se v naší fotogaleriii!

Nejlepší koníčky podle horoskopu! Co se hodí pro vás nebo pro vaše děti?

Nejlepší koníčky podle horoskopu! Co se hodí pro vás nebo pro vaše děti?

Když přijde na volný čas, měli bychom dělat věci, které nás baví, inspirují a nabíjejí naši duši. Proč se věnujete právě háčkování, když vás to ani trochu nenaplňuje? Proč chodíte na aerobik, když ho nesnášíte? Dělejte jen to, co vás baví, a vybírejte pod

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou pořádní labužníci a svou lásku k jídlu budou chtít v trochu posunout. Nový měsíc vás nakopne pořádnou energií a vy se přihlásíte na kurz vaření. Sice vám to ze začátku moc nepůjde, ale to se změní! V jaký den bude nejlepší začít? Vaše spřízněné dny na kulinářství najdete v galerii pod svým znamením.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Pro Blížence nemají hvězdy jako snad pro jediné znamení zvěrokruhu zrovna přívětivé zprávy. Po dlouhé době vám končí období klidu, které vystřídá pořádný stres. Všechno se vám otřese v základech. V hlavě totiž už budete mít blížící se Vánoce a s nimi spojené finance. V jaký týden nakoupíte nejlevněji? Hvězdy vám to poradí v galerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Listopad vám přinese pořádnou dávku pozitivní energie. Již od 10. se můžete těšit na to, že váš život bude zalitý sluncem. Budete jako kvetoucí strom, protože se vám bude dařit hlavně v oblasti financí. Hvězdy vás nabádají, abyste investovali. Kdy tento krok učinit? Více se dozvíte v naší galerii!