Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí! Celý podzim se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Říjen si pro vás připravil období plné stresu. Přijde totiž někdo, kdo vám tak zamává se sebevědomím, že se budete cítit jako hromádka neštěstí. Podzimní deprese přijde jako nevítaný host!

Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní! Tohle je hodně drsný horoskop!

Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní! Tohle je hodně drsný horoskop!

Každé znamení zvěrokruhu v sobě ukrývá jak dobré vlastnosti, tak ty špatné. A právě na stinné stránky se dnes zaměříme. Příjemné čtení to nebude, pravda někdy bývá krutá a bolestná. Někteří to vehementně popřou, že takoví přece nejsou, je docela možné, že

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Celý říjen budete jako rentgen. Všechny prokouknete a nic vám neunikne a běda tomu, kdo vás bude chtít obelhat. Dejte si však pozor na to, ať se z toho nestane posedlost, mohli byste totiž od sebe odehnat i lidi, které milujete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout. Pokud tak neučiníte, celý říjen vás postihne únava jako hrom. Máte nejen oslabené tělo, ale i mysl, takže si dejte pozor, ať se neodrovnáte!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

První dny tohoto měsíce to nebudou úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho střežili. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že jakmile nebudete pořád strkat hlavu do písku, uleví se vám.