Opět stojíme na prahu nového roku a opět přemýšlíme nad tím, co přinese. Ten letošní je navíc pod vládou Merkura, což znamená, že v něm budou důležitou až zásadní roli hrát informace všeho druhu. Jak získat ty správné?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dlužno říct, že vás až do začátku prosince čekají dny, kdy nebudete vědět, kam dřív skočit a po které šanci sáhnout energičtěji. Může za to Jupiter, který prochází Střelcem. Dává vám štěstí, které i vy sama musíte nejednou označit jako nezasloužené. Na úspěch se navíc můžete těšit ve všech úředních jednáních. Pozitivně dopadnou i všechny kontakty s cizinou. Kdyby náhodou padla nabídka na studijní nebo pracovní pobyt v zahraničí, neříkejte, že to pro vás už (nebo ještě) není. Berte to jako příležitost, po které musíte sáhnout oběma rukama.

Osoba narozená v tomto datu vám pomůže změnit váš pohled na život: Poznejte své osudové znamení

O to, abyste si to, co získáte, taky udržela, se postará Saturn, který celý rok prochází vaším sektorem ctižádosti. Donutí vás, abyste ve všem, co je pro vás důležité, jela naplno. Pod jeho tlakem se taky přinutíte, abyste peníze, které získáte díky přízni Jupitera, hned neutratila. Vytvoříte z nich potřebnou rezervu, kterou časem použijete na investice, které budou důležité jak pro vás, tak pro celou vaši rodinu. 

Býk (21.4. - 21.5.)

Máte ráda stabilní život, v němž je všechno jasné, naplánované a navíc i dokonale předvídatelné? Vypadá to, že se s ním budete muset alespoň na nějakou chvíli rozloučit. Do vašeho znamení se na začátku března vrací a na dalších sedm let zde zůstává Uran, který má nejrůznější překvapení v popisu práce. Především je potřeba, abyste se objektivně podívala na sebe a to, co považujete za svou životní cestu. Je docela možné, že pod jeho vlivem pochopíte, že jste se měla vydat naprosto jiným směrem. V takovém případě se orientujte nejen podle svých pocitů, ale soustřeďte se i na signály duchovního charakteru. Vzhledem k tomu, že je vysílá Saturn z Kozoroha, nehrozí, že byste se spletla a vykročila špatně. 

Nápady, které pod vlivem jeho energie přijdou, jsou nesmírně konstruktivní. Než je však začnete uvádět do života, měla byste si nejdříve srovnat vztahy, které máte se svým okolím. Při svých nových začátcích budete potřebovat lidi, kteří vám budou oporou a kteří vás při realizaci vašich plánů nezištně podpoří.  

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Počítejte s rokem, kdy se nezastavíte ani ve chvíli, kdy budete padat únavou. Až do začátku prosince 2019 se děje spousta zajímavých věcí, které musíte na vlastní oči vidět a na které musíte co nejrychleji reagovat. Navíc počítejte s Jupiterem, který prochází vaším sektorem partnerství a který zásadně posiluje vaše mezilidské vazby. Právě proto byste si však měla hlídat partnery pracovní i soukromé. To, že vám říkají přesně to, co tak chcete slyšet, ještě neznamená, že své sliby opravdu splní. Pokud jste ale přesvědčená, že váš partner je ten pravý a že je na něj spolehnutí, jděte s ním do jakékoli společné akce naplno a bez obav.

Horoskop na dnešní den - Úterý 27-04-2021 - Síla ducha vítězí nad vnějšími neovlivnitelnými okolnostmi...

V pracovních záležitostech si však dávejte pozor na vliv Neptuna, který celý rok prochází vaším sektorem profese. Pozor na soky a protivníky. Uvědomují si, že jste opravdu dobrá a že jen stačí, abyste dostala příležitost, a budete ještě lepší. Není tedy divu, že se vás snaží s pomocí všech množných prostředků vyšachovat. Vy jim to však nesmíte dovolit.

Rak (22.6. - 22.7.)

Ocitla jste se ve středu dlouhodobého procesu, který se potáhne až do roku 2024. Počítejte s tím, že veškerá vaše partnerství procházejí zkouškou. Zároveň je nutné, abyste odložila růžové brýle (i když to bude nelehké) a podívala se na svou situaci pokud možno objektivně. Navíc jde o proces, který nepočká. Těsně po Novém roce byste si měla najít pár chvil, kdy si sednete a popřemýšlíte nad rolí, kterou partnerství ve vašem životě hraje. Když usoudíte, že vás jenom vysává, vyčerpává a ničí, je cesta jasná. Aktivujte veškerou svou hrdost, uvědomte si, že jste kardinální znamení, a rozhodněte se, že s tím něco uděláte.

Měsíčního zatmění, které 6. ledna ve vašem partnerském sektoru probíhá, pak využijte k tomu, abyste nastavila nová pravidla. Když to nezabere, zkuste to ještě jednou 2. července, kdy zatmění (tentokrát sluneční) probíhá přímo ve vašem znamení. A kdyby se nic nedělo ani pak, na všechno se vykašlete a jděte svou cestou. Bude to vaše štěstí. Doby, kdy jste měla pocit, že musíte partnerství udržet za každou cenu včetně ztráty vlastní důstojnosti, jsou naštěstí dávno pryč.