Rok 2019 bude ve znamení velkých změn a životních zvratů. Co tě čeká v oblasti vztahů, lásky, jak se ti bude dařit v kariéře a co tvé zdraví? Přečti si, co čeká v příštím roce ohnivá znamení zvěrokruhu podle tarotových karet.

BERAN (21.3. – 20.4.)

Tento rok je pro tebe obdobím zkoušek a také odolávání pokušení. Dostáváš příležitost, jak si vyzkoušet, na čem a na kom jsi závislá. Nemusíš se bát, život je vždy o změnách a ty máš velkou šanci posunout se o kus dál. Čím snadněji to dokážeš, tím rychleji se vše uklidní a vyrovná, čím víc se budeš držet, tím těžší zkoušky budou přicházet. Uvědomíš si, že být na někom nebo na něčem závislá, je velmi svazující, a proto vynaložíš veškeré úsilí, abys vše s úspěchem zvládla. Jsi dostatečně silná na to, abys to dokázala. Nezapomínej, máš na to celý rok a výsledek tě ohromí!

Ako veľmi si šialený? Tvoje znamenie ťa prezradí

Ako veľmi si šialený? Tvoje znamenie ťa prezradí

Tak, ako sa podľa horoskopov riadime tým, s kým ísť na rande a koho radšej taktne odmietnuť, prezrádzajú tiež o nás, akú mieru šialenosti v sebe nosíme. S niektorými znameniami to máva viac, iné sú pokojnejšie.

Doporučené články Číst více

Zdraví: Nestálost v lásce a střídání partnerů by ti mohlo pořádně zamotat hlavu, dávej pozor, s kým sdílíš sexualitu, mohla by ses totiž nakazit pohlavní nemocí. Buď aktivní, sportuj, čisti hlavu od negativních myšlenek a také nezapomínej odpočívat, potrápit tě mohou bolesti hlavy a také záněty očí.

Práce: Dávej pozor na nabídky, které nabízí snadný a rychlý výdělek, nenechej se svést k nečestným praktikám, vše by se nakonec obrátilo proti tobě.

Vztahy: Pozor na zakázané ovoce, pokud jsi zadaná, vyplatí se ti být věrná, nevěra by totiž nakonec praskla a ty bys zůstala sama. Nezadaná si dá při seznamování pozor, aby muž nebyl ženatý, moc by sis totiž nepomohla. Dokud bude ženatý, nechej, ať si vyřeší vztah sám, jestli tě miluje, tak bude morální a čestný, vztah ukončí a teprve potom přijde za tebou. Jestli tě miluje, poznáš velmi snadno, nedovol mu žádné intimnosti, pokud bude zadaný, muži totiž s naprostou lehkostí zvládnou několik vztahů najednou, aniž by chtěli cokoliv řešit nebo ukončit. Vyhýbej se mluvkům a těm, kteří jen slibují, místo slov ať ukáže činy. Pokud budeš urputná a manželství se ti podaří rozbít nebo narušit natolik, že jeho manželka odejde sama, můžeš počítat s tím, že to, co jsi provedla, se ti vrátí ve chvíli, kdy to nebudeš vůbec čekat.

Ponaučení: Respektuj zlo a nauč se mu čelit, nikdy mu nepodléhej, ať již přijde v podobě pokušení: hmoty – peněz nebo lidí – lásky. Nikdy nedělej věci, které nechceš, aby ostatní činili tobě! Čím víc se naučíš lásku rozdávat a ostatní chápat, tím víc pochopení i lásky se k tobě jako bumerang vrátí zpět. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s člověkem ve znamení Střelce.

Chcete znát skutečný důvod, proč se na vás vykašlal? Vaše znamení jej odhalí!

Chcete znát skutečný důvod, proč se na vás vykašlal? Vaše znamení jej odhalí!

Pravda bolí. Přemýšlela jste někdy o tom, proč vám neustále nevycházejí vaše vztahy? Proč vám pořád někdo musel zase zlomit srdce? Možná dáváte vinu jen jemu, ale nejste náhodou viníkem taky trochu i vy?

Doporučené články Číst více