Děti jdou zpět do školy, vše se začíná vracet do starých kolejí a nám na okno pomaloučku klepe podzim. Co přinese letošní září jednotlivým znamením?

Beran

Milí Berani, začátek školního roku proběhne pod taktovkou Merkuru. Díky němu se radujete z narůstajících komunikačních schopností, které se budou hodit v profesním i milostném životě. Navazování nových kontaktů i hledání lásky pro vás bude hotová brnkačka! Zadaní si na zářijovou romanci musí počkat, Venuše v opozici bude do 9. trochu skoupá na slovo. Její vliv se odrazí také na chuti utrácet za hlouposti.

3 znamení zvěrokruhu z nichž muži šílí! Je to skutečně tak? Si i ty jednou z vyvolených?

3 znamení zvěrokruhu z nichž muži šílí! Je to skutečně tak? Si i ty jednou z vyvolených?

My jsme pro vás vybrali pouze 3 nejlepší. Pojďme se společně na žebříček podívat...

Doporučené články Číst více

Býk

Milí Býci, náročné období se chýlí ke konci a můžete vyhlížet změnu k lepšímu. Od 6. září Merkur vstupuje do znamení Panny, což věští báječné chvíle pro volnočasové aktivity i mentální rozvoj. Vaše mysl je svěží a otevřená všem nápadům. Odhodíte zábrany a budete následovat hlas své intuice. V zaměstnání počítejte s náročnější konstelací. Nadřízení na vaše bedra nakládají víc úkolů, než můžete zvládnout.

Blíženci

Milí Blíženci, první polovina měsíce doznívá pod vlivem lenošivé prázdninové konstelace. Zlom nastane 11. září, kdy Mars vstoupí do znamení Vodnáře. Rozdmýchá stojaté partnerské vody a může přinést i změnu v milostném životě. Vesmír slibuje setkání s člověkem, který se k vám báječně hodí. Díky němu zapomenete, co znamená stereotyp. Do 22. září se mějte na pozoru v práci i zaměstnání. Nedělejte unáhlené kroky.

Rak

Sama Venuše skryje pod svá křídla zrozence Raka a postará se, aby jejich laskavé srdce nestrádalo. Ještě jste neobjevili svého vyvoleného či vyvolenou? Pak se okolo 13. září dobře rozhlédněte okolo. Merkur slibuje kariérní posun. Od 22. září si neberte dovolenou, protože budete sklízet plody svého dřívějšího úsilí. Před čím se naopak mějte na pozoru, to jsou nevýhodné obchody.