Jaký bude rok 2019? Evidentně plný nečekaných pozitivních zvratů a úspěchů! Bojíte-li se o to, kam vás osud zanese, a máte před sebou plnou hlavu těžkých rozhodnutí, ať pracovních nebo milostných, zkuste se inspirovat naším horoskopem pro rok 2019. Budete mile překvapeni!

Beran


Milí Berani, rok 2019 vám přinese velké změny! Zatímco v první polovině roku vás ještě bude Uran udržovat ve střehu, v té druhé vyklidí pozice. Na druhou stranu, pro vás to bude znamenat i jistou úlevu. Nebojte se tedy velkých výzev, změny zaměstnání či bydliště. Zejména listopad a prosinec pro vás budou příznivé měsíce. Opatrní buďte na konflikty při jednání s lidmi, a to zejména v měsíci dubnu a v květnu.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (19-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (19-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk


S vstupem Uranu se Býkům do života dostane nový vítr, který podpoří také Saturn. V první polovině roku se v klidu můžete připravit na změny, které přijdou v té druhé. Vesměs půjde o jakoby nečekané šťastné náhody. Můžete se tedy těšit na slibnou změnu pracovní pozice i nové a krásné bydlení. Nutno ovšem říci, že byste se neměli nechat zlákat všemi vábničkami. Naštěstí se dokážete držet na uzdě.

Blíženci


V nadcházejícím roce buďte o něco opatrnější, zejména na přelomu měsíců února a března. Naopak od května do srpna se budete těšit přízni osudu, kdy se vám povede rozšířit své kontakty, získat nové přátele a realizovat báječné nápady. Mimo toto období ale budete zažívat kolísání a podivné situace. Nejspíš se ve svém okolí setkáte s intrikami, závistí a lží. Listopad Blížencům přinese velké rozuzlení!

Rak


I přes vaši introvertní povahu se v roce 2019 budete projevovat více než obvykle a najednou vám nebude cizí poznávání všeho nového. Raci se mohou těšit na pestrý milostný život i nové koníčky. Vaše kreativita a fantazie bude pracovat na plné obrátky. Přesto nebude vše růžové, zejména Raci narození mezi 13. a 22.7. by si měli dát pozor na svou kariéru a nedat průchod podrážděnosti a konfliktnímu chování.