Co vás čeká v chladném listopadu? Přečtěte si, jaké nástrahy a příležitosti na vás v tomto měsíci čekají. Hvězdy vám nachystaly příjemné, ale i dost komplikované okamžiky. Přesvědčte se sami!

Beran


Milí Berani, pokud se něco v listopadovém totemu nezrcadlí, pak je to nuda. Můžete čekat divokou jízdu, kterou má od 6. na svědomí Uran v trigonu s Merkurem. Díky nim jste plni životadárné energie a originálního myšlení. Obraťte je směrem ke kariéře, která může okolo 10. nabrat překvapivý směr. V lásce byste uvítali více klidu. Připadáte si jako na horské dráze a je třeba počítat s hádkami i žárlivými scénami.

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Některým znamením to mezi sebou klape, jiným to pěkně skřípe. Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého. Jak uspíšit její nalezení a s jakým znamením vám to bude klapat?

Doporučené články Číst více

Býk


Na začátku měsíce se Býci vypořádávají s negativním vlivem Uranu na finanční záležitosti. Také kariéra bude v první polovině listopadu vyžadovat značný díl pozornosti. Vztahy s kolegy, klienty i nadřízenými se zlepší až po 15. listopadu, stejně jako přístup k opačnému pohlaví. Ve druhé půli měsíce je atmosféra o poznání uvolněnější. Hádky ustupují a vy máte pocit, že jste konečně na stejné vlně.

Blíženci


Milí Blíženci, ochrannou ruku nad vámi drží kněžka lásky, která slibuje jeden příjemnější okamžik za druhým. Oplýváte vnitřním kouzlem, což usnadňuje seznamování s novými protějšky i komunikaci ve stávajícím vztahu. Ve druhé polovině měsíce zkomplikuje dění na milostném poli ohnivý Mars. Kvůli němu dochází ve vztazích k častějšímu neporozumění. V zaměstnání kvůli němu bojujete s nesoustředěnosti.

Rak


Co nachystaly hvězdy na listopadové menu pro vás, milí Raci? Klíčovou postavou jsou ratolesti, díky nimž se těšíte na každý nový den a nehroutíte se z problémů, které se kolem vás rojí. Ty se objevují hlavně ve spojení s rodiči, s nimiž si okolo 26. listopadu moc nerozumíte. Přívětivější klima hledejte v zaměstnání, kam hvězdy posílají smršť energie. Jindy neoblíbené úkoly zvládáte s lehkostí.