Očekávaný rok 2020 je tady! Začátek roku každého z nás svádí k novým předsevzetím, slibům a plánům. A kdy také jindy, když ne na Nový rok? O tom, jaký bude rok 2020, napoví už leden. Pokud před vámi stojí něco hodně důležitého a nevíte si rady, odhalíme vám příležitosti, slabiny i výzvy, které vás čekají. Přečtěte si, co vám připravily hvězdy a jaké budou vaše další životní kapitoly. Vše najdete v našem VELKÉM LEDNOVÉM HOROSKOPU.

Po zimním slunovratu se Slunce bude pohybovat Kozorohem, kde bude působit až do 20. ledna, kdy vstoupí do souhvězdí Vodnáře. Novoluní proběhne hned počátkem měsíce – přesně v sobotu 6. ledna právě ve hvězdném znamení Kozoroha. Úplněk pak ovlivní zejména osoby narozené ve Lvu a nastane 21. ledna.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (16-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (16-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Pojďte se tedy podívat, na co by se jednotlivá znamení zvěrokruhu měla hned na počátku následujícího roku připravit.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, Mars bude stejně jako v prosinci působit ve vašem ohnivém teritoriu. Budete velmi akční, ale na druhou stranu se rychle vyčerpáte. A to hlavně kvůli postavení Slunce k vašemu znamení. Tento stav může přetrvávat až do 19. ledna, takže pozor na srdíčko. 7. ledna se Venuše přesouvá do Střelce a bude kamarádit s vaším vládnoucím Marsem, takže v lásce to bude žhavé. Potenciální milence bavíte, takže nebudete mít sebemenší problém někoho chytit do vaší pastičky. Váš sex-appeal je na vrcholu. Hvězdy pro vás utvoří výborné příležitosti kolem 30. ledna. Na obzoru se objeví někdo, z koho se vám doslova zatočí hlava. V práci vás čeká dusno. Není příliš ideální doba pro vyměňování názorů, zejména s vaším nadřízeným. Je lepší od vážnějších konverzací upustit.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Zadaní Býci mohou ještě začátkem měsíce pociťovat ve vztahu dusno, což má na svědomí nepříznivé ozáření Venuše ze Štíra. Ale žádný strach, od 7. ledna pocítíte úlevu! Pokud jste nezadaní, máte celý měsíc spíše free a budete navazovat převážně přátelské vztahy. Kolem 5. ledna podáváte úžasné výkony a práce vám jde od ruky. Pozor však na menší úpadek od 20. ledna. Můžete se potýkat s problémy v práci, které se mohou týkat vašeho zdraví. Ačkoliv sršíte nápady, vaše imunita říká: „Stop.“ Úplněk přinese novinky a příznivý pohled do domácí situace či problému.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Začátek ledna, a vy jste rychlí a zběsilí. Hlavně v práci to je znát, děláte několik věcí najednou, a to zejména kolem 13. ledna, jste jako tornádo! Pozor, může dojít k omylům a chybám. Toužíte poznávat stále něco nového, a tak vaše známosti nemají dlouhého trvání. Máte chuť na sex, na sex na jednu noc. Romantika vám nyní nic neříká. Kolem 18. ledna se z vás stanou citlivky, hvězdy však opět neslibují trvalý svazek. Zejména kolem 31. ledna jsou možné jisté neshody s protějškem, ale vy ho umíte svými argumenty pěkně usadit.

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Milujete muže ve znamení Býka? Jistě vás potěší jeho romantická duše, upravenost a odhodlání vás získat.

Doporučené články Číst více

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, hvězdy nejsou zcela na vaší straně. Může se vám zdát, že vás opačné pohlaví jenom dráždí a zlobí. Přitahujete osoby, které mají zvláštní kouzlo a jsou něčím tajemné. Využijte vaší pozitivní energie, která je na vás napojena do 6. ledna, k nalezení nové známosti. Kolem 12. ledna je situace více vyhrocená, dávejte pozor na ostrá slova a nepřiměřené reakce. Mohou se také objevovat situace, kdy se bude někdo snažit nad vás povyšovat. V práci to bude zadrhávat. S novým kolegou si vůbec nerozumíte a máte mezi sebou třenice, provází vás i stres a nechuť pracovat. Nenechte se nikým rozhodit, uvidíte, že protistranu to přestane bavit a navíc ji pěkně napálíte.