Pomalu, ale jistě jsme se přesunuli do poslední čtvrtiny roku, s tou přichází i podzim a postupné ochlazování. Chcete se dozvědět, jak přívětivý k vám následující měsíc bude? Čím vás překvapí, nebo naopak zarmoutí? Přečtěte si horoskop na měsíc říjen.

Beran

Milí Berani, v měsíci říjnu nastane ideální čas pro všechny z vás, kteří disponují podnikavým duchem. Nenechte si uniknout vynikající příležitost, jak rychle postoupit na důležitou vedoucí pozici. Věnujte svou pozornost především těm jedincům, kteří oplývají diplomatickými schopnostmi, mohou vám být nesmírně nápomocní. Zdržte se ukvapeného a nepromyšleného jednání, přineslo by vám jen zbytečné problémy.

Tyto kombinace znamení zvěrokruhu tvoří nejpevnější vztahy. Patříte mezi ně také?

Tyto kombinace znamení zvěrokruhu tvoří nejpevnější vztahy. Patříte mezi ně také?

Začátek ve vztahu představuje většinou ten nejkrásnější čas, kteří spolu dva zamilovaní lidé prožívají. Poznávání se, vzájemná přitažlivost a chuť trávit veškerý čas společně je přesně to, co v prvních dnech, zda měsících prožívá většina zamilovaných párů

Doporučené články Číst více

Býk

Milí Býci, v osobním životě vás čekají těžké chvíle. Ačkoli se budete snažit ze všech sil, vaši nejbližší vám nevěnují téměř žádnou pozornost. Nesnažte se porozumět tomu, proč se chovají tímto způsobem, zbytečně byste plýtvali drahocennou energií. Raději se zaměřte na to, abyste vynikli v tom, co vám jde nejlépe. Už brzy se dočkáte zadostiučinění, které vám vynahradí příkoří, jemuž jste byli vystaveni.

Blíženci

Milí Blíženci, na začátku října se pokuste vyhnout důležitým úkolům, mohli byste se dopustit několika fatálních chyb. Nejrůznější pozvánky na společenské akce nezahazujte, můžete na nich navázat nové kontakty, které vám přinesou nové pracovní příležitosti. Doma bude panovat nepříjemné napětí, striktně totiž odmítnete informovat své blízké o některých pikantních detailech z vašeho osobního i pracovního života.

Rak

Milí Raci, humor sice patří k životu, při žertování byste ale měli vzít v potaz, co všechno dokáže protistrana snést. Nezapomeňte vyřídit resty, které se vám v poslední době nahromadily, jinak se vám budou plést pod nohy ještě hezky dlouho. Na společenský život vám příliš mnoho sil nezbude, ve volném čase si raději pořádně odpočiňte. Dejte si pozor na člověka, jenž se vás chystá podfouknout.