Někdo ne a ne potkat někoho nezadaného, jiný má zase problém s tím, že se kolem něj motá příliš mnoho ctitelů a teď jak vybrat toho pravého? Nechte si poradit od hvězd – mrkněte, co k lásce v roce 2019 říkají hvězdy o vašem znamení.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hlavně na začátku roku má všechno, co se erotického života týká, prioritu. Nesmíte se však nechat unést do té míry, že byste své city a jiné rozkoše tomu druhému vnucovala. Nemělo by to ten žádoucí efekt. Když si místo toho počkáte na třetí dubnovou a první dvě májové dekády, můžete se těšit na pozitivní změnu. Vaším znamením prochází Venuše a ctitelů je doslova jako máku.

Světlé stránky podle znamení zvěrokruhu: Kozoroh je pracovitý, Vodnář zase otevřený

Světlé stránky podle znamení zvěrokruhu: Kozoroh je pracovitý, Vodnář zase otevřený

Někdo se narodí jako morous, jiný zase plný optimismu. Vlastnosti máme různé. Kdybychom neměli, byla by na světě celkem nuda. Vzhledem k rozdílnosti jednotlivých povah máme každý i jiné světlé stránky. Pojďme se tedy teď podívat na pozitivní vlastnosti je

Doporučené články Číst více

Dalším vysoce úspěšným obdobím budou prázdniny. Jde zejména o dny mezi 28. červencem a 18. srpnem. Vaším sektorem lásky a erotiky současně prochází Venuše spolu s Marsem a starají se, abyste se nenudila. O tom, že se jim to podařilo, se budete přesvědčovat po celý zbytek roku. To zase budete rozmotávat všechny vztahové propletence, do kterých jste se pustila a které se vám přes nejlepší vůli tak trochu vymkly.

Býk (21.4. - 21.5.)

Když vám někdo řekne, že erotika je pro kvalitu vztahu důležitá, máte si skoro chuť pohrdavě odfrknout. Svou vládkyni Venuši používáte spíše na potvrzení pravdivosti hesla o lásce, která prochází žaludkem. Pak ale hrozí, že váš miláček ze vzorně uklizeného bytu a teplých večeří zmizí za bestií, která má doma sice binec a k večeři mu leda tak ohřeje párek, ale zato umí splnit jeho erotické sny. Je prostě potřeba, abyste všemu dala to, co je potřeba. Pak musíte dát jednoznačně najevo, že o svého partnera máte zájem, jemuž lety na intenzitě neubylo.

Využijte druhé poloviny února a března, kdy vaším znamením prochází Mars, k němuž se 6. března na dalších sedm let přidává Uran. City projevte tak, aby o jejich upřímnosti nebylo pochyb. To, jak na ně váš vyvolený zareaguje, je jeho věc. Vy si však můžete být jisté, že kdyby nechtěl on, objeví se ihned deset dalších, kteří chtít budou!

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Jde o životní oblast, ve které chcete hodně a dostanete ještě víc. Tuto štědrost zajistí především Jupiter, který se až do 2. prosince pohybuje vaším partnerským sektorem. Žene vás do společnosti, kam jít musíte, i kdybyste nechtěla. Tam se pak připravte na to, že vám ctitelé budou padat k nohám jako zralé slívy. Pokud jste zadaná, bude s tím problém. Partnerovi budete jen těžko vysvětlovat, že jim k tomu nezavdáváte žádnou příčinu.

6 znamení zvěrokruhu, která disponují neodolatelným šarmem

6 znamení zvěrokruhu, která disponují neodolatelným šarmem

Existují lidé, kteří svým charismatem přitahují pozornost ostatních a pořád jsou obklopení přáteli nebo obdivovateli. Která znamení mají takovou schopnost častěji už v „genech“?

Doporučené články Číst více

Pokud jste single, je to snad ještě horší. Ctitelů je tolik, že opravdu nevíte, kterého si vybrat. Vzhledem k Neptunu, který prochází vaším sektorem ctižádosti, navíc hrozí, že sáhnete po někom, kdo má hodně peněz a kdo vám bude imponovat svým postavením. Než mu však dovolíte, aby vám navlékl prstýnek, dobře si to rozmyslete. Tvrdost, kterou projevoval v práci a která vám tak imponovala, bude ve vašem dalším životě projevovat i vůči vám. Navíc to bude brát jako něco naprosto normálního a vůbec nebude chápat, co se vám na tom nelíbí. 

Rak (22.6. - 22.7.)

Bylo by dobré, abyste se nad svým stávajícím partnerstvím v průběhu celého roku zamýšlela. Pak můžete dumat o tom, zda alespoň částečně splňuje to, co od něj očekáváte. K prvním úvahám můžete přistoupit hned 6. ledna, kdy ve vašem partnerském sektoru probíhá sluneční zatmění. Můžete ho využít mimo jiné k tomu, abyste se oprostila od stereotypů, které všechny vaše pokusy o lásku hodně negativně ovlivňují. Potom je to naprosto jednoduché.

Seznamujte se se všemi lidmi, které vám hvězdy poslaly do cesty. Hlavně si nemyslete, že někteří jsou pro vás tabu. Svým vlastním životem máte šanci dokázat, že se nebojíte nikoho a ničeho a že jste ochotná sbírat zkušenosti na každém kroku. V praxi to znamená, že si klidně bez výčitek svědomí budete vybírat mezi partnery, kteří jsou věkově třeba i o dost jinde než vy. A zjistíte, že erotické zkušenosti a radovánky, které sbíráte napříč generacemi, jsou vskutku nenahraditelné!