Jak jste na tom s láskou? Stále ji hledáte a nebo už máte jasno? Možná je na čase podívat se na názor hvězd! Ty totiž moc dobře vědí, ve které náruči se budete cítit v bezpečí a kdo je pro vás jen náhradou něčeho božského. Zasloužíte si to nejlepší, a tak na to nikdy nezapomínejte! Kdo se stane vaším osudovým partnerem? Rak nebo Lev?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Venuše je vaší lásce pozitivně nakloněná, a tak se nebojte, že byste na jaře nikoho neulovili. Nejlepším termínem pro seznámení pro vás bude první polovina dubna. Takže se nebojte vyrazit do parků, barů nebo na výstavu. Rozhodně se tam ten pravý nebo ta pravá objeví.

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Máte občas negativní pocity v podobě vnitřní úzkosti? Nejste si jistí, proč se vám to děje? Znamení zvěrokruhu by vám s tím mohlo pomoci.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vy si budete moct vybírat své partnery od poloviny dubna. Právě v tuto dobu budete mít vhodně nastavené planety pro seznámení na celý život. Lásky čas pak pro vás bude pokračovat až do první poloviny května, takže čas na to najít toho pravého bude dlouhý.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bohužel duben není vaším měsícem. Je sice možné, že navážete partnerský vztah, ovšem jeho výdrž bude opravdu velmi krátká. Buďte trpěliví a na svou pravou lásku si počkejte, uvidíte, že se to vyplatí. Časem lásky pro vás bude podzim.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Díky nové lásce vstupujete do naprosto nové etapy života. Vy si můžete pískat. Svou druhou polovičku už jste zřejmě potkali a užíváte se romantické jarní okamžiky plné vzrušení a napětí. Pokud jste se ještě nespárovali, je právě teď ten nejvhodnější čas.