Co čekat od roku, jehož vládkyní je podle takzvané chaldejské řady Venuše? Lásku? Krásu? Pohodu? Soulad v mezilidských vztazích? Můžete čekat všechno výše uvedené a ještě i mnohé navíc.

Připravili jsme pro vás velký horoskop na rok 2019. Na co se máte připravit? Hlavně je potřeba, abyste si uvědomila, že vás čeká rok, kdy je nutné věnovat více pozornosti lásce a v širším slova smyslu mezilidským vztahům vůbec. Nenechte se semlít společenským tlakem, který vám říká, že veškerá vaše hodnota tkví v práci a ve stále vyšším společenském postavení. Rychle pochopíte, že bez lásky všechno to, co jste získala, nemá žádnou cenu.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (09-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (09-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. - 20. 4.)

O tom, že přijdou zlomy, nepochybujte. Za těmi zásadními bude stát Uran, který se po sedmi letech přesune z vašeho znamení do Býka. Prozatím to bude jen na zkoušku, ale v příštím roce budou změny definitivní. Najednou nebudete řešit problémy, do kterých jste se dostala vlastní zbrklostí. Budete si muset dávat pozor, abyste si neudělala zbytečné problémy ve sféře finanční . Než se rozhodnete pro půjčku, větší investici nebo něco podobného, musíte si sednout a počítat.

Pokud se zdraví týče, jde o rok, který vám žádná negativní překvapení nepřinese. Pozor si dávejte až v listopadu a v prosinci, kdy jsou v ohrožení vaše kyčelní klouby. I když ráda sportujete, musíte si zachovat smysl pro míru a výkony přizpůsobit svým aktuálním schopnostem.

Své nároky na vás bude mít i rodinný život . Ukažte, že jste flexibilní a na veškeré změny reagujte rychle a dobrovolně. Vyhnete se tak situaci, kdy by vás život nutil způsobem, který by se vám ani trochu nelíbil.

Býk (21.4. - 21.5.)

Láska ? Ano, ano a ještě jednou ano! Přesto by nebylo rozumné, abyste se něco snažila uspěchat. Pravá láska podle horoskopu přijde až na podzim. Vaše vládkyně Venuše se dostane do vašeho partnerského sektoru. V listopadu se sice vrátí do Vah, ale pak bude až do konce roku opět ve Štíru.

Horoskop na dnešní den - Středa (06-05-2020) - Chcete mít všechno hned a nemáte nejmenší chuť čekat, až vám to osud daruje.

Horoskop na dnešní den - Středa (06-05-2020) - Chcete mít všechno hned a nemáte nejmenší chuť čekat, až vám to osud daruje.

Vezmete tedy věci do vlastních rukou a tak je urychlíte, že v nejbližší době už budete moci sbírat plody své práce. Nejlíp se budete cítit mezi svými nejbližšími a přáteli.

Doporučené články Číst více

Šance na to, abyste dala do pořádku své partnerské vztahy , je neobyčejně vysoká. Pokud budete chtít, můžete dlouhodobý zatím volný vztah převést do podoby klasického manželství. Když se taková šance vyskytne, neváhejte. Vy stabilitu a životní jistotu potřebujete a partner ji vám rád poskytne.

Ohlednězdraví se není čeho bát. Na to, že musíte dodržovat zdravotní doporučení předepsaná lékařem, jste zvyklá a nijak se kvůli tomu nebouříte. O tom, že by vám prospělo trochu více pohybu, víte rovněž. Pokud serodiny týká, bude náročné zvláště léto. Budete muset řešit nejen hlídání dětí, ale i péči o starší rodiče nebo prarodiče. Hlavně si pak nemyslete, že všechny tyto úkoly jsou jenom a výhradně na vás. Bez obav požádejte o podporu!

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Hlavně si uvědomte, zda o lásku a trvalý vztah opravdu stojíte. Pokud ne, snažte se nedávat plané naděje nikomu, o koho nestojíte. Aby však bylo všechno ještě komplikovanější, dá se čekat, že člověk, o něhož stojíte vy, vám moc nevěří. Ví až příliš mnoho o vaší přelétavosti a nechápe, že se tak chováte jen proto, že jste pravou lásku dosud nepoznala.

Ke zlomu dojde až v listopadu, kdy do vašeho partnerského sektoru vstoupí Jupiter a kdy máte konečně šanci poznat lásku, na které můžete stavět celý svůj další život. Ohledně zdraví si hlídejte zejména gynekologii. Pravidelná každoroční prohlídka není ve vašem případě luxusem ani zbytečností, ale nutností.

rodinných záležitostech nemáte příliš mnoho prostoru k manévrování. Musíte plnit povinnosti, které máte na jedné straně vůči rodičům a na druhé vůči dětem. Ostré diskuse mohou být zejména s dospívajícími ratolestmi. Nechápou, že na míru svobody, kterou vyžadují, ještě nemají právní ani faktický nárok.