Beran


Karta Hvězda vám do nového roku 2019 přináší novou inspiraci, motivaci, naději a cíle! Je to jedna z nejoptimističtějších karet tarotu, takže se můžete těšit na velmi příjemný a úspěšný rok. Nejdůležitější ze všeho bude, že to, co děláte, vás bude bavit, a že budete mít to správné nadšení pro věci, které děláte. Budete natolik přesvědčeni o jejich velkém smyslu, že budete všude kolem sebe o svých nových projektech, ať už pracovních nebo osobních, s nadšením vyprávět! Budete idealisté a vaše cíle budou velké a ambiciózní, ale přesto realistické a skutečně dosažitelné, a to je velmi důležité. Splní se vám sny a najdete svoji osobní cestu k úspěchu a smyslu vašeho života. A to je skvělé! Vaše ideály a inspirace se budou promítat i do vašich osobních vztahů a lásky, a bude pro vás velmi důležité cítit v nich podporu a pochopení vašeho životního partnera. Rodina bude mít radost, že jste konečně našli tu správnou cestu životem, která vám přináší úspěch a potěšení.

Býk


Karta Poustevník prozrazuje, že v roce 2019 vás čeká hodně samoty, samostatné práce a individualistického trávení času, ale bude to příjemná samota, a to je důležité. I když nebudete mít žádnou společnost, ani vás nenapadne cítit se osaměle a smutně, naopak budete si užívat svobodu a nezávislost, které vám to přináší. Přesně to jste totiž v této době potřebovali. Už vám chyběla možnost dělat si věci po svém a odpočinout si od neustálé přítomnosti jiných lidí, takže vás potěší, že k tomu máte konečně příležitost. V kariéře se vám bude nejlépe dařit, když vsadíte na samostatnou práci místo týmové, a spolehnete se na své vlastní síly, nápady a myšlenky. Co se týče lásky, bude rok 2019 velmi klidný, a hlavně nezadaným Býkům mnoho nového nepřinese. Naučí vás ovšem užívat si výhody svobodného života, které mají taky hodně do sebe! Zadané nejspíš čeká nějaké dočasné odloučení, například kvůli pracovní cestě. Zpočátku to možná nebude příjemná představa, ale nakonec zjistíte, že to vašemu vztahu velmi prospěje, a umožní vám to vidět věci s nadhledem.

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Lidé se dělí do dvou skupin. Na ranní skřivany a noční sovy. O sovách je známo, že zůstávají rády vzhůru do pozdních nočních hodin. Tito lidé mají navíc pocit, že právě v noci pracují nejefektivněji. Zda patříte ke skřivanům nebo sovám ovlivňuje také znam

Doporučené články Číst více

Blíženci


Karta Velekněžka vám radí řídit se v roce 2019 hlasem své intuice, pocitů a pověstným šestým smyslem. Bude to rok, který vás přivede k mnohem většímu zájmu o duchovní věci a o všechno „mezi nebem a zemí“, než jste měli předtím. Otevře se vám zcela nová vnímavost vůči nehmotným signálům, které jste doposud příliš nepociťovali, nebo jim alespoň nevěnovali mnoho pozornosti. S vaší velkou vnímavostí bude souviset i velké bohatství mezilidských vztahů a přátelství, na které se můžete v nadcházejícím roce těšit. Lidé totiž vycítí vaši schopnost empatie a pochopení, a to je k vám bude táhnout! I v lásce pro vás začnou být důležité jiné věci než doposud, otevřou se vám nové úrovně vnímání. Začnete se například zabývat otázkou, kdy už jste se se svým protějškem potkali v minulých životech, a dostanete se na hlubší úroveň vašeho vztahu díky partnerským horoskopům. Intuice pro vás bude důležitá dokonce i v pracovní oblasti a přinese vám až překvapivé kariérní úspěchy!