Vzhledem k tomu, že se Vánoce kvapem blíží, bylo by dobré si přečíst poctivý sváteční horoskop od našich redakční astro-odbroníků. Pokud patříte k těm, kteří stále věří, že jejich osud řídí jakási vyšší moc, podívejte se, co vás letos o Vánocích čeká a nemine.

1. Ryby

Kupování dárků samozřejmě necháváte na poslední chvíli, jenže díky skvělému zákonu KDU-ČSL o zavírání obchodů během svátků, se vám nepodaří koupit nic normálního. A jelikož na obdarovávání lidí penězi nevěříte, nakoupíte dárky pro celou rodinu na benzínové pumpě. Tátovi karton cigaret, matce plyšové hrací kostky, sestře 5 litrů oleje a mladší bráška se může těšit na sadu losů, díky kterým se může stát rentiérem až na 5 let.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (11-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (11-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

2. Býk

I když jste znamením býk, stejně si o vás celé vaše okolí myslí, že jste vůl a vůbec nezáleží na tom, jestli jsou Vánoce nebo Silvestr. S velkou pravděpodobností nemáte práci, protože jste nula i během hospodářského růstu. Před svátky máte v plánu skrčit nohu a hrát mrzáka v centru prahy, jenže na tohle vám už nikdo neskočí. Nakonec vám nezbyde nic jiného, než si vzít mikropůjčku na dárky, abyste mezi blízkými nebyli za losera.

3. Váhy

Vaše slovo nemá váhu ani v čase vánočním, takže se pravděpodobně od svého šéfa necháte namotat k tomu, abyste makali během svátků. Což pro vás znamená i to, že budete v opuštěné kanceláři jíst sám kapra se salátem. Na opěradlo židle před vámi si nakreslíte veselý obličej, abyste si navodil iluzi toho, že nejste tak sám. To bohužel nepomůže a vy se budete chtít zabít spolykáním kancelářských sponek a připínáčků.

4. Blíženec

Lidé by vám měli spíš říkat, že jste ublíženec. Pořád fňukáte, kolik jste za Vánoce utratili (a ještě utratíte) peněz. Vinné klobásy z Globusu vám nepřijdou tak poctivé jako před lety a dárky nakupujete raději už od září, abyste ušetřil. Není divu, že vás to stojí tolik, když kupujete dárky všem včetně vaší bývalé přítelkyně, která vás stejně nakonec podvedla s vaším nejlepším kamarádem.