Jak se na svátky připravit, aby byly co nejpohodovější a nezhroutili jste se? Na koho je potřeba být milejší a kdo má předvánoční shon pevně v rukách? A jak přežít Vánoce, aniž by utrpěl váš vztah s partnerem? Každé znamení je prožívá jinak, tak si ty letošní zkuste naplánovat podle hvězd!

Beran

Berani jsou celý rok tak trochu „bum bum“, rádi vydávají hluk a chtějí být ve všem první. Proto se mohou cítit o svátcích poněkud unaveně, i když toho pravděpodobně stihnou mnohem víc než ostatní znamení. Zejména ženy Beranice si nenechají ujít příležitost a napečou klidně deset druhů cukroví. Pozor na přehnanou konzumaci jídla, abyste se pak nedivili, kolik jste přibrali. Proto nezapomeňte na pohyb.

Pokud jde o vánoční výzdobu, Berani by se měli obklopit červenou a oranžovou barvou, stromeček určitě ozdobte zlatými kuličkami a rustikálními motivy. Určitě neuděláte chybu, když ho nastříkáte umělým sněhem a posypete červenými třpytkami.

Býk

Býci se o Vánocích rádi předvádějí zejména v kuchyni, protože bývají skvělí kuchaři. Kromě toho ale taky rádi jedí, takže budou spokojení jedině v případě, když se budou stoly prohýbat. Budou-li navíc s rodinou, dětmi a přáteli, bude jejich spokojenost o to větší. Pozor jen na možnost drobných neshod mezi členy domácnosti, hrozí vám hádky, zejména pokud si všimnete, že není všechno perfektně uklizené. Vykašlete se na to, Vánoce nejsou o úklidu.

Býk je zemské znamení ovládané Venuší, takže potřebuje stromeček, který je ozdobený množstvím domácích uměleckých předmětů, stužkami, pečeným cukrovím, sušenými pomeranči nebo dřevěnými ozdobami. Z barev pak volte světlejší odstíny zelené a světle červené.

Znamení zvěrokruhu na vás práskne, jak dokážete zacházet s penězi

Znamení zvěrokruhu na vás práskne, jak dokážete zacházet s penězi

Umět manipulovat s penězi je důležité. Dokážete si uhlídat rozpočet, nebo bezhlavě utrácíte za blbosti?

Doporučené články Číst více

Blíženci

U Blíženců nikdy nevíte, jakou budou mít zrovna náladu. Jsou dva v jednom, takže s tím se musí počítat. Mohou být totálně vystresovaní ze všeho a nejvíc z toho, že nestihli koupit všechny dárky, ale můžou být nad věcí. Pokud uvidíte, že jsou psychicky labilnější, hlavně do nich nešťourejte a netlačte na pilu, aby se vám svěřili. Jinak jsou ale Blíženci komunikativní a zábavní společníci i o svátcích. Rozhodně nevydrží celý den koukat na pohádky, to jim nebude stačit. Potřebují taky vzrušení, takže klidně vyrazí ven za kamarády nebo zajdou na procházku.

Stromeček Blíženci vybírají klidně pokaždé jiný. Jsou milovníci umění a dávají přednost neobvyklým ozdobám a dekoracím, třeba peří. Z barev by měli volit žlutou, modrou nebo bílou.


Rak

Raci jsou rodinné typy a bez rodiny si Vánoce neumí představit. Aby byly svátky co nejkrásnější, jsou ochotni obětovat pro to i svoje zdraví. Pozor, ať není vaše imunita oslabená a nesklátí vás chřipka. To byste pak leželi v posteli a se slzami v očích sledovali ostatní, jak se u stolu ládují kaprem a salátem. Raci nesnášejí hádky a konflikty, a to i ty nejpitomější, třeba o tom, že je letos v salátu méně majonézy. Nesnažte se je vyprovokovat, zkazili byste jim svátky. A pokud jim ukápne slza, nesmějte se jim, Vánoce prožívají prostě emotivněji.

Raci jako vodní znamení preferují stromeček s modrými nebo zelenými motivy a také se skleněnými ozdobami. Zejména jim dělají dobře staromódní skleněné ozdoby, které vyhovují jejich sentimentální povaze. Stejně tak hodně vánočních řetězů Raky potěší – vypadají jako proudy vody.